Bir yıl önce, bir tabloid şunu iddia etti: George ve Amal clooney evliliklerini kurtarmak için başka ikizlere sahip oluyorlardı. Açıkçası, bu doğru değildi. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve o sırada ifşa etti. Şimdi bu saçma hikayeye ve onu neden ifşa ettiğimize bir göz atalım.

3 Temmuz 2019'da, Dedikoducu Polis bunu bildirdi Star iddia edildi George ve Amal Clooney başka bir erkek ve kız bekliyorlardı İkizleri karşıladıktan iki yıl sonra, Ella ve Alexander. Çıkış, bu 'mucizenin' beklenmediğini ve Amal yaklaşık üç aylık hamileyken çiftin insan hakları avukatı ilerleyene kadar 'hamileliği' ilan etmediğini savundu.Sözde içeriden biri, George'un yeni bebeklerle “kaliteli zaman geçirmek” için Hollywood'dan iki yıl ara vereceğini söyledi. İçeriden biri olduğu iddia edilen 'George tam zamanlı bir baba olabilmek için çalışma programını temizledi' dedi. Sözde içeriden biri ayrıca Clooney'lerin 'hamilelik haberleri' öncesinde boşanmanın 'eşiğinde' olduğunu iddia etti. Bunun nedeni, sözde aktörün erkekleriyle parti yapma eğiliminde olmasıydı, ancak çıkış, haberin ardından çiftin birbirlerine “yollarını bulduklarını” sürdürdü.

Sahte içeriden biri, 'Bu hamilelik evliliklerini kurtardı' dedi. Gülünç hikaye burada bitmedi. Dergi, önceki ay Cuomo Gölü'ndeki evinde oyuncuyu ziyaret ettikten sonra eski Başkan Barack Obama'nın bebeklerin vaftiz babası olmasının istendiğini iddia etti. Magazinlerin neden böyle varsaymaktan hoşlandıklarından emin değiliz George ve Amal boşanıyor ya da çiftin evliliklerini kurtarmak için başka ikizlere ihtiyaç duyduğunu, ancak bunların hiçbirinin doğru olmadığını. Benziyor Dedikoducu Polis her zaman başka bir ikiz grubu olan eşler hakkındaki anlatıyı çürütür, ancak hem George hem de Amal daha fazla çocuk sahibi olmadıklarını zaten belirtmişler .

Ayrıca boşandığımız veya evlilik sorunları yaşadığımız çiftin gülünç anlatısını da düzelttik. Birkaç kardeş yayını Star George ve Amal Clooney'nin işi bıraktığını iddia ettiler. Yaklaşık üç ay önce, Yaşam tarzı bunu bildirdi George ve Amal Clooney birbirlerinden uzaklaşıyorlardı . Dergi, aktörün Los Angeles'taki arkadaşlarına ve ailesine daha yakın olmak istediğini, karısının ise Hollywood sahnesinde olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu buldu.

Bunu takiben Küre iddia etti Clooneyler karantinadayken savaşıyordu . Ama sonra Star çiftin mevcut pandemi ortasında patlama yaşadığını iddia etti. Hikayeler hiçbir zaman bir araya gelmiyor, hatta mantıklı gelmiyor. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis çiftin herhangi bir sorun yaşadığı önermesini düzeltti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

shaunie o neal und hoopz