Yaptı George ve Amal Clooney başka insanlarla çıkmaya başlamak mı? Haziran 2019'da bir tabloid durumun böyle olduğu konusunda ısrar etti, ancak Dedikoducu Polis çürüttü. Bir yıl sonra söylenti hala yanlıştır.

Geçen yıl National Enquirer bildirdi Clooneys başka insanlarla görüşmeye başlamıştı George ile, iddiaya göre kendi evliliklerinin kötüye gitmeye başlamasıyla birlikte 'diğer erkekleri Amal'ın tadını çıkarmaya davet etti'. Ünlü çift, yakın zamanda, hayırsever vakıfları için bir bağış toplama yarışması olarak onlarla çifte randevuya çıkma şansı teklif etmişti ve tabloid, teklifin arkasındaki gerçek motivasyonun George'un birlikte oynayabileceği bir çift bulması olduğunu iddia etmeye çalışıyordu.Bu hikayenin ne kadar saçma olduğuna gerçekten hayret ettik. George gerçekten başka insanlarla çıkmak isteseydi, muhtemelen bahane olarak ayrıntılı bir bağış toplama yarışması düzenlemeyecekti. Aklı başında hiç kimse bunun gerçekten böyle olduğuna inanamaz. Yine de, sadece onaylamak için Dedikoducu Polis George ve Amal'a yakın olan ve hikayeyi saçma olarak alay eden bir kaynakla görüştü. Clooney'lerin evlilik sorunları yoktu ve şüphesiz yarışma kazananlarıyla sallanmaya çalışmıyorlardı.

Her bir gazetecinin inanmak istediği şeye rağmen, George ve Amal Clooney bir yıl sonra hala birlikteler. İnsani yardım çabalarıyla dünyaca ünlü bu çift, nedense müstehcen söylentilerin ardından müstehcen dedikodulara konu olmaya devam ediyor. Görünüşe göre her hafta nasıl olduklarına dair yeni bir hikaye var. boşanmanın eşiğine geldi . Dedikoducu Polis George'un sözcüsü tarafından bu hikayelerin saçma olduğu defalarca söylendi.

The Enquirer Istisna değil. Geçen Eylül, Dedikoducu Polis güvenilmez yayını çağırdı Clooneys yeminlerini yeniliyordu beş yıllık yıldönümlerinde. Sözde tören Los Angeles'ta yapılacaktı ve aralarında Brad Pitt, Jennifer Aniston ve Sandra Bullock gibi ünlülerin de bulunduğu yıldızlarla dolu bir konuk listesi olacaktı. Gerçekte burada, gerçekte, Clooney'lerin yıl dönümlerini New York'ta, Los Angeles'tan ülke genelinde 'yeminlerini yenilemeden' kutladıklarını söyleyebiliriz.

Wie viel wiegen Garth-Bäche?

Bundan bir ay sonra, magazin dergisinden başka bir hikayeyi çektik. Amal, George’un yeni sakalından mahvolmuştu ve onu tıraş etmesini istedi. George, sözde 'Amal'a vahşi büyümesine izin vermek istediği için şaka yaptı' ve Amal'i 'onu kucaklamak veya öpmek bile istemediği' noktada bıraktı. George, yaklaşan filmi için sakalını uzatıyordu. Gece yarısı gökyüzü o kadar açık ki karısı onu istese bile traş olamazdı - ki o da istemiyordu. Çifte yakın olan kaynağımız, bu hikayenin bir kez daha saçma olduğunu bize temin etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.