Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Felicity Huffman yakalandığı üniversiteye giriş skandalıyla ilgili 'her şeyi anlat' röportajları yapması için 'milyonlara' teklif edildi. Bu olmadı. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi çürüttü. Şimdi, 365 gün sonra, hikaye hakkında kimin haklı olduğu ortada.

9 Nisan 2019'da şunu bildirdik: Star iddia ediyordu Huffman'a birkaç TV ağı yaklaştı. skandalda 'onun tarafını söylemek'. Huffman, gözcünün kızının SAT puanındaki herhangi bir yanlış cevabı düzeltmesi için 15.000 $ ödemekle suçlandı. Dergi, sözde bir 'kaynağa' göre, oyuncuya öne çıkması ve 'ne olduğunu, nedenini ve nasıl gündeminde olduğunu söylemesi' için milyonlarca anlaşma teklif edildiğini iddia etti. Bu 'kaynak', 'her şeyi anlat' seçeneğinin hattın ilerleyen kısımlarına kadar ve dava kapandıktan sonra mümkün olmayacağını ekledi, ancak bu, ağların Huffman'a 'büyük teklifler' atmasını engellemedi.Şüpheli içeriden biri, Huffman'ın bir röportaj yapmaya hevesli olduğunu, böylece kendisinin de kâr elde edebilmesi için 'kendini gösterebildiğini' devam etti. Tabii bunların hiçbiri olmadı. Ayın ilerleyen saatlerinde, Huffman dolandırıcılık suçlamalarını kabul etti 15 Ekim 2019'dan o ayın 25'ine kadar hizmet etti. Oyuncu zaten üniversite skandalındaki rolünün tüm sorumluluğunu üstlendi, yani hikayenin 'kendi tarafı', savunmasıyla tamamen açıklanıyor. Ayrıca, Dedikoducu Polis aktrisin bir TV 'her şeyi anlat' teklifi almadığına dair bize güvence veren aktrisin temsilcisiyle kontrol edildi.

The Umutsuz Ev Kadınları yıldız, o dönemde çeşitli yanlış hikayelere konu oldu. Mart 2019'da, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yıldızlar kardeş yayın Yaşam tarzı , haksız yere iddia ettiği için Huffman ve kocası William H. Macy, skandal yüzünden boşanıyorlardı. . Gazeteci, tartışmanın sonuçları arasında çiftin evliliğinin 'sallantıda' olduğunu ve Huffman'ın Macy'yi onu aldatmakla suçladığını iddia etti. Bütün hikaye sahteydi. Dedikoducu Polis Huffman ve Macy'nin çiftin ayrılmadığını doğrulayan bir temsilcisiyle kontrol etti. Yanlış hikayeyi çıktığında çürütmüştük.

İki ay sonra, TAMAM MI! iddia edildi Macy, Huffman ile evliliğini kurtarmak için oyunculuk kariyerini askıya alıyordu. . Sözde içeriden biri, çıkış yapan eşlerin 20 yıllık evliliğinin skandal yüzünden 'parçalandığını' ve Macy'nin bunu düzeltmeye 'kararlı' olduğunu söyledi. Anlatının tamamı yanlıştı. Yayının iddia ettiğine rağmen, Macy tüm durum boyunca karısının yanında kaldı. Ayrıca oyuncu hala Showtime dizisinde rol alıyordu. Utanmaz boyunca. Dedikoducu Polis bir kez daha konuyla ilgili rekoru kırdı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.