Tam olarak bir yıl önce, bir tabloid iddia etti Emma Stone ve Richard Madden çıkıyordu. Dedikoducu Polis hikayeyi çabucak çürüttü. O zamanlar doğru değildi ve bir yıl sonra çok daha gülünç görünüyordu.

22 Ocak 2019'da, Sıcaklık ısrar etti Stone ve Madden çıkıyordu Geçen yıl Altın Küre'de buluştuktan sonra 'acil kimyaya sahip olduklarını' keşfettikten sonra. Derginin sözde 'içeriden' iddiası, 'Richard ve Emma Los Angeles'ta birlikte çok zaman geçirdiler. Uzun mesafenin bir felaket olabileceğini biliyorlar, ancak Emma yakında Londra'da çekim yapmayı umuyor. Gerçekten birbirlerini seviyorlar ve Emma'nın konuşabileceği tek şey bu. 'Tabloid, Madden'in yakın zamanda kız arkadaşı Ellie Bamber'den ayrıldığını doğru bir şekilde bildirerek arka planı doldurdu. Parçadaki tek gerçek bilgi buydu. Güvenilmez çıkış, Stone'un çıktığı gerçeğini tamamen görmezden geldi. Cumartesi gecesi canlı yazar Dave McCary ve bu noktada birkaç yıldır oradaydı. Sık sık yanlış olan dergi için daha da utanç verici mi? Stone ve McCary geçen ay nişanlandı.

portia de rossi und ellen split

Gazetecinin bir ödül şovunda sadece sohbet etmek için iki yıldızı bir araya getirme girişimi bugün acınası ve üzücü görünüyor. Yayın karanlıkta bir çekim yaptı ve çılgınca ıskaladı. Dedikoducu Polis Stone ve McCary'nin birkaç gün önce bir basketbol maçında görüldüğüne dikkat çekerek hikayeyi o sırada çürüttü. Dahası, zaman kanıtladı Dedikoducu Polis burada daha güvenilir kaynak olmak için, açıkçası Game of Thrones yıldız ve Zombieland yıldız asla bağlanmadı. Magazin varsayımı çok yanlıştı.

Isı Stone hakkında haber yapmak da iyileşmedi. Geçen ay, Stone ve McCary nişanlandıklarını duyurduktan hemen sonra, yayın organı sahte bir rapor yayınladı. Stone ve Taylor Swift, kendi düğünlerini planlarken 'savaş halindeydiler' . Gazeteci sözde bir 'içeriden' sözde bir alıntı yaptı: 'Taylor, önce evlenmesi gereken kişinin kendisi olduğunu düşünüyor. Ancak şu anda planlama ve karar verme açısından Emma çok önde görünüyor. ' Bu akıl almaz hikaye açıkça uydurma. Swift nişanlı bile değil uzun zamandır erkek arkadaşı Joe Alwyn'e göre, Stone'u sunağa kadar yenmek için çok daha az “yarış”.

Magazin dergileri de Madden’ın aşk hayatına dair çok az fikir veriyor. Geçen Mayıs, aktörün Marvel’e giriş yaptıktan hemen sonra Ebediler , TAMAM MI! onu hemen filmdeki başka bir yıldız olan Angelina Jolie ile ilişkilendirdi. Çıkış ısrar etti Jolie, Madden'ı 'eziyordu' ve sözde bir kaynak, “Richard kesinlikle Angelina'nın gözünde olduğu biri. İnanılmaz derecede yakışıklı ve yetenekli olduğunu düşünüyor ve arkadaşlıklarının bundan sonra nereye gideceğini görmekten heyecan duyuyor. ' Dedikoducu Polis bu yanlış haberi de çürüttü ve yardımcı yıldızların bir çift olmadığı besbelli.

Was ist mit Julia Roberts passiert?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.