Yaptı Chris Pratt kovalamak Emilia Clarke evlenmeden önce Katherine Schwarzenegger ? Bir yıl önceki bir makalenin dayanağı bu. O zaman, Dedikoducu Polis hikayeyi yanlış olarak nitelendirdi ve şimdi 365 gün sonra, bizim haberciliğimizin o zamanlar yerinde olduğuna dair hiçbir soru kalmadı.

Was macht Tila Tequila jetzt?

Geçen yıl, Kadınlar Günü Pratt'ın Clarke'ın peşinden gittiğinde ısrar etti çünkü 'Game Of Thrones' aktrisinin 'ateşli' ve mükemmel bir kız arkadaşı olduğunu düşünüyordu. Gazeteci, Pratt'ın Clarke'ı bir randevuya çıkarmaktan başka bir şey istemediğini paylaşan bir kaynağı olduğunu iddia etti. Tam 12 ay geçti ve Dedikoducu Polis o sırada not edildi, Galaksinin Koruyucusu Kalbi zaten Schwarzenegger'e aitti ve Clarke'la olan aşkına hiçbir ilgisi yoktu.Tabii ki, Pratt ve Schwarzenegger bu ayın başlarında Montecito, California'da bir yıl çıktıktan sonra aile ve yakın arkadaşların önünde küçük bir törenle evlendi. Aslında Dedikoducu Polis o zaman işaret etti, ikisi zaten bir çift olmuştu, dergi yanlış bakım yaptığında Pratt Clarke'la çıkmaya çalışıyordu . Ayrıca, tabloid yanlış makalesini yayınladığında Pratt'ın Clarke'ı yüzeysel olarak bile daha fazla tanıdığına dair çok fazla kanıt yoktu.

Çıkış, film yıldızı Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver'ın yazar kızına soruyu yönelttikten sonra bile, o parçadan bu yana geçen yıl Pratt hakkında yaptığı haberlerle pek iyi olmadı. Ocak ayındaki önerisinin ardından, aynı dergi hakkında tamamen hayali bir hikaye yayınladı. Pratt, Londra'daki bir striptiz kulübünde Schwarzenegger ile nişanını kutluyor , ünlü babasının gazabına uğradı. Ancak gerçek şu ki, dindar Hıristiyan aktör asla o kulübe gitmedi ve tüm hikaye bir uydurma idi.

Lebron James Vermögen 2016 Promi Vermögen

Şaşırtmayan bir şekilde, Kadınlar Günü Clarke'ı Pratt'a bağlamadaki hatasını kabul ettiği güncellenmiş bir makale yayınlamadı. Çok fazla satış noktası gibi, basitçe ilerledi. Ancak, yukarıda belirtildiği gibi, sonraki hikayesi Jurassic World yıldız da artık güvenilir değildi.

Gibi Dedikoducu Polis Daha önce açıklamış olduğu gibi, bazen bir önceki yıla ait bir raporu okuyuculara makalelerin zaman içinde nasıl geliştiğini göstermek için yeniden inceliyoruz. Magazin dergisinin Pratt kaynaklarının güvenilmez olduğu açıktır, çünkü dergiyi defalarca kanıtlanacak şekilde doğru olmayan bilgilerle beslediler. Gazetecilik yelpazesinin diğer tarafında, Pratt hakkındaki hikayelerimizde tutarlı bir şekilde haklıyız ve bunun nedeni, diğer kuruluşlar asılsız iddialar atarken, Dedikoducu Polis kanıtlarla şeffaf bir şekilde destekleyemediğimiz sürece hiçbir şey yayınlamaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.