Camila cabello En son Instagram gönderisi arsız. Şarkıcı buna 'internetteki ilk çıplak' adını verdi ve herkes vızıldayacak.

Cabello yarın 23 yaşına giriyor ve bunun şerefine sosyal medyaya çekildi ve bebekken çok güzel bir fotoğrafını paylaştı. Tamam, tamam, muhtemelen beklediğiniz gibi değil, ancak Londra'da çalışırken doğum gününü kutlamak için komik bir resim yayınlıyor ve en son yeniden yapımını filme alıyor. kül kedisi , eski moda iyi bir zaman gibi görünüyor. Hepimiz çocukluğumuzdan kalma böyle fotoğraflar aldık, neden dünyanın görmesine izin vermeyelim, değil mi? Zaten annenizin Facebook arkadaşlarıyla paylaşması kadar utanç verici değil.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Birkaç saat içinde 23 yaşındayım, bu yüzden ilk internetimi çıplak yayınlıyorum

Bob Marley starb an was

Tarafından paylaşılan bir yayın Camila (@camila_cabello) 2 Mar 2020, 11:16 PST tarihinde

Şurada: Dedikoducu Polis buna hayran kaldık Fifth Harmony eski üyesi gazetelerde olduğu kadar dışarıda kalmayı başardı. Bununla birlikte, Camila Cabello'nun o zamandan beri kınadığı eski ırkçı gönderiler veya Shawn Mendes ile olan ilişkisinin devam eden komplo teorisi olsun, çoğu zaman çevrimiçi bir yerde tartışmalara karışır. tanıtım dublörlüğü (değil).

Kübalı şarkıcının eski Tumblr gönderileri haberlere geri döndü Normani tartışmaya ağırlık verdi . Normani hiçbir şey yapmadı ve 'Niyeti olsun ya da olmasın, bu bana hayranlarıyla olan ilişkisinde ikinci olduğumu hissettirdi.' Komplo teorisyenleri bunun Camila Cabello'nun Normani hikayesini gömme girişimi olduğuna inanabilir, ancak Cabello'nun elinden gelenin en iyisini yaptığı için bu pek olası değil. tartışmayı geçmek .

Cabello tartışmaya yabancı olmadığı için Normani ile olan son kavgası bir süredir devam ediyor. Ne zaman o ilk önce Normani ile ayrıldı ve Fifth Harmony'nin geri kalanı kendi başına ortaya çıktı, kesinlikle biraz kan vardı. En azından Cabello için bu doğru bir karardı çünkü kariyerinin gidişatı sadece son yıllarda fırladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.