Caitlyn Jenner ve Sophia Hutchins ’ ilişki her zaman platonik bir ilişki olmuştur. Yine de bu, magazin gazetelerinin arkadaşlar ve iş ortakları hakkında her türden uzun masallar icat etmesini engellemiyor. Geçen yıl, Dedikoducu Polis bir tabloidde sahte bir haberi çürüttü ve bu arada hiçbir şey değişmedi.

Son birkaç yılda, çok sayıda süpermarket gazetesini kırdık. çirkin hikayeler Caitlyn Jenner hakkında. En kötü suçlulardan biri National Enquirer . Örneğin, vicdansız gazetenin geçen yılki makalesini ele alalım. Jenner, Hutchins ile evlenmeyi planladı iptal etmeden önce, çünkü düğün planları için kavga etmeyi bırakamayacaklarını düşünüyorlardı.Sözde 'içeriden' biri çıkışa, 'Tarih, davetli listesi ve hatta çaldıkları müzik gibi her şey için tartışıyorlardı. Cait nihayet Sophia'yı her küçük şey için memnun etmeye çalışmaktan bıktı. ' Uzun bir dizinin sonuncusuydu sahte raporlar Enquirer ve ikisinin bir ilişki içinde olduğunu, evlendiğini iddia eden diğer gazeteler ve birlikte bebek sahibi olmak bile . İki arkadaş hiçbir zaman çift olmadı, ama buna rağmen, hikayeler devam etti .

Dedikoducu Polis tüm bu sahte hikayeleri özenle çürüttü, tıpkı bunu yaptığımız gibi. Bu özel hikaye, magazin dergilerinin tüm yaklaşan evlilikleri hakkında sahte raporlar yayınlanıyor var olmayan düğünün artık 'kapalı' olduğunu iddia ederek düzenli bir selamla. Biz buna kanmadık ve sen de almamalısın. Jenner’in resmi sözcüsü bize pek çok kez güvence verdi: Jenner ve Hutchins'in bir ilişkisi yok ve kesinlikle evlenmiyorlar.

The Enquirer Caitlyn Jenner'ın uzun, kirli bir geçmişi var ve bu aptal hikayeyi çürüttüğümüzden beri durmadı. Bu ayın başlarında, Jenner’ın vücudunun şu sebeple 'parçalandığını' iddia ettiği için itibarsız çıkışı aradık. tüm estetik ameliyatları . Bir kez daha, bu, magazin dergisinin 'aktardığı' kötü niyetli yalanlardan sadece biriydi. Dedikoducu Polis Jenner'ın temsilcisiyle görüşerek hikayenin 'doğru olmadığını' onayladı.

Tom Brady Gisele Bundchen Scheidung

Aslında, bu tür bir hikayeyi başından savdığımız ilk şey bu değildi. Enquirer . Geçen sonbaharda, magazin gazetesini de yanlış bir rapordan sorumlu tuttuk. Jenner, estetik ameliyatı 'geri tepti' gibi göründükten sonra 'paniğe kapıldı'. Görünüşe göre tabloid, Jenner'ın sözde plastik cerrahiye 'bağımlı' olduğu şeklindeki bu sahte fikri benimsediğinde, bunun sonsuz bir miktar sağlayabileceğini düşündü. uydurma saçmalık . Dedikoducu Polis magazin haberini takip etmeye devam edecek ve bu kışkırtıcı ve yanlış iddialarda bulunduğunda onu duyurmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.