Caitlyn Jenner bir yıl önce bunu yapmayı planladığını iddia eden bir rapora rağmen asla bir çocuğu evlat edinmedi. Dedikoducu Polis Hikayeyi ilk ortaya çıktığında özellikle çürüttü. Zaman bunun yanlış olduğunu kanıtladı.

ist jennifer aniston ein wissenschaftler

30 Mayıs 2017'de, Radar Çevrimiçi yanlış rapor etti Jenner, 'hızlı başlatılan' benimseme planlarına sahipti Kızları Kendall ve Kylie ile sözde gergin ilişkisinin bıraktığı boşluğu doldurmak için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, eski Olympian'ın kızlarıyla 'çürük şartlarda' olduğunu ve hayatına yeni bir çocuk getirmek istediğini iddia etti.Güvenilmez blog, sözde evlat edinme planlarının ayrıntıları gibi hikayesini destekleyecek çok az ayrıntıya sahipti. Sürecin ne gerektirdiğine dair kesinlikle hiçbir şey söylenmedi. Her şeye rağmen, Jenner'ın sözcüsü geçen yıl bu sefer kayıtta bize hikayenin 'doğru olmadığını' söyledi. Zamanın gösterdiği gibi, transseksüel yıldız bir çocuğu evlat edinmedi.

Sitenin, kızlarıyla çelişen gerçeklik yıldızıyla ilgili ikincil iddiası da doğru değildi. Aslında, İnsanlar yakın zamanda durumunu detaylandıran bir makale yayınladı Jenner’ın Kardashian-Jenner ailesindeki kadınlarla ilişkisi . Eski sporcu Kardashian kız kardeşleriyle veya anneleri Kris'le konuşmasa da biyolojik kızlarıyla yakın bir bağ kurdu.

Şubatta, Jenner, Kylie’nin kızının doğumunu kutladı Instagram yeni anne ve kızına bir saygı ile. Kylie daha sonra gönderiye 'Seni seviyorum' yorumunu yaptı. Bir ay önce, Jenner, kendisinin ve Kendall'ın atla poz verdiği bir fotoğrafını paylaştı başlığının yanı sıra, 'Kızım atlarını seviyor!' Açıkça, transseksüel yıldızın kızlarıyla arası iyi. Bu, Jenner'ın hiçbir zaman bir çocuğu evlat edinmemesi gerçeğiyle birleştiğinde, blogdaki makalenin her yönünün doğru olmadığını gösterir.

Şunu da belirtmek gerekir ki, bu RadarOnline'ın ilk kez asla göz ardı edilmeyen bir önermeyle ortaya çıkması değil. Geçen yıl, güvenilmez çıkış, Kendall'ın babasının anılarının bir film uyarlamasında başrol oynadığını söyledi. Hayatımın Sırları . Açıkçası, böyle bir film hiç yapılmadı.

Kasım'da, Dedikoducu Polis Jenner'ın annesiyle birlikte yaşamak için Idaho'ya taşındığını yanlış bir şekilde bildirdiği için blogu çağırdı. Sadece bu da değil, aynı zamanda yaşam koşullarını bir realite TV şovuna dönüştürmeyi planladığı söylendi. Bunların hiçbiri olmadı. Bu sahte hikayelerin ortak paydalarından biri, Jenner’in var olmayan evlat edinme planlarında olduğu gibi, zamanla kolayca çürütülmesidir.

dermot mulroney und julia roberts

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.