Geçen yıl bir tabloid raporu iddia edildi Britney Spears ile evlenmeyi planladı Sam Asghari Louisiana'da. Hikaye doğru değildi. Dedikoducu Polis çürütüldü ve bir yıl sonra, raporumuzun doğru olduğu görüldü.

'Britney ve Sam Eloping!' başlığını oku TAMAM MI! 22 Aralık 2018 tarihli makale. Spears ve Asghari evleniyordu yeni yılda. Sahte rapor, sözde 'içeriden' birinin 'Bunu sonsuza dek konuştuklarını ve geleneksel bir düğünün çekiciliğine sahip olduğu kadar, her ikisi de düşük anahtarlı bir şeyle daha çabuk yoldan çekilirler. . ' Bu şüpheli kaynak, 'Şimdi hayattaki ince şeyleri takdir ediyor ve Sam'in bunda büyük bir etkisi oldu. 2019'un başlarında karı koca olmayı planlıyorlar! 'Bu, Spears ve Asghari'nin evlendiğini iddia eden magazin dergileri tarafından yazılan uzun bir düzmece makale listesinin sadece en yenisiydi. Raporlar hiçbir zaman doğru olmadı ve bu da doğru değildi. Dedikoducu Polis Kurgu olduğunu doğrulayan Spears'a yakın bir kaynakla görüştükten sonra yanlış olduğunu reddetti.

TAMAM MI! Spears ve Asghari için evlilikleri tahmin etme konusunda kasvetli bir geçmişi var. Neredeyse tam olarak bir yıl önce, Aralık 2017'de aynı tabloid hakkında benzer bir hikaye yazdı. Gelecekte bir 'gizli düğünü' yapan mızraklar . Bu rapor, Spears’ın babasının Asghari’nin 'sessizlik töreni' öncesinde '200 milyon dolarlık bir anlaşma' imzaladığını iddia ediyordu. Tek fark, bu hikayenin düğünün Spears’ın Louisiana eyaletinde değil, Las Vegas’ta yapılacağını iddia etmesiydi. Dedikoducu Polis çürüttü.

Bu, güvenilmez çıkış, şarkıcının o yıl evlendiğini iddia ettiği ikinci seferdi. Mayıs 2017'de, TAMAM MI! iddia edildi Spears hamileydi ve Hawaii'de evlenmeye hazırlandı . Açıkçası, hiçbir iddia doğru değildi. Spears'ın hiç bebeği olmadı ve hâlâ erkek arkadaşıyla evli değil. Dedikoducu Polis elbette bunu da bozdu.

Sahte Louisiana düğün hikayesinden sadece üç ay sonra, TAMAM MI! geri iddia ediyordu Spears, Asghari'nin teklif etmesini istiyordu . Bu makale, çiftin Ocak ayında evlenmesiyle ilgili önceki iddiaya değinmedi. Makale de kötü bir zamanda geldi, çünkü Spears’ın babası hastanedeydi ve şarkıcı, Las Vegas ikametgahındaki şovları yanında olmak için iptal etmişti. Böyle bir zamanda evleneceğinin hiçbir anlamı yoktu. Gerçekten de, magazin dergisinin Spears hakkında yazdığı hiçbir şey pek mantıklı gelmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.