Yaptı Bradley Cooper ilham vermek Leonardo Dicaprio kız arkadaşına evlenme teklif etmek, Camila Morrone ? Bir yıl önce bir gazetenin iddia ettiği şey buydu, ama tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis o zaman bozuldu ve hikaye gerçek değil.

Blake Shelton Miranda Lambert Affäre

11 Şubat 2019'da, Kadınlar Günü DiCaprio'nun 3,7 milyon dolarlık bir yüzükle Tayland'a yaptığı son seyahatte kız arkadaşına teklif ettiğini iddia eden bir makale yayınladı. Gazeteci, DiCaprio'nun “yakın arkadaşı” Cooper'ın 2015'ten beri çıktığı kız arkadaşı Irina Shayk ile yerleştiğini görerek soruyu sormak için ilham aldığını iddia etti.Dedikoducu Polis geçen yıl önermeyi araştırdı ve sadece yanlış olduğunu ilan etti. DiCaprio'nun bir sözcüsü ile görüştük ve Morrone'ye teklif etmediği kayıtta bize güvence verdi. Dahası, asıl mesele bu olmasa da Cooper ve Shayk evli ve hatta nişanlı değillerdi, bu yüzden Cooper'ı DiCaprio'nun evlenme teklifinde ilham kaynağı olarak belirtmek biraz kafa karıştırıcı. Bu, en sevdikleri film yıldızları hakkında saçma şeyler icat eden bir tabloid vakasının başka bir örneğiydi.

Geçen yıl hikayenin bir kurgu eseri olduğu daha da belirgin hale geldi. Morrone ve DiCaprio'nun hala birlikte olduğu doğru - o bile ona Akademi Ödüllerinde eşlik etti bu hafta, DiCaprio'nun genellikle annesini geçmişte Oscar randevusu olarak getirdiği için pek çok kişi için kafa çeviriyor. Ancak nişan veya evlilik duyurusu yapılmadı ve Morrone onlarca kez fotoğraflandı parmağında multi-milyon dolarlık bir yüzük olmadan. Ayrıca - ve yine, buradaki asıl mesele bu değil - Cooper ve Shayk o yıl daha sonra ayrıldılar. ,gazetenin ima ettiği türden herhangi bir resmi taahhütte bulunmamış.

DiCaprio, kişisel hayatı konusunda oldukça özel olduğu biliniyor - ama elbette bu tabloid dünyasının pek çok saçma spekülasyona karışmasını engellemedi. Geçen Kasım, diğer tüm zamanların bir toparlamasını yaptık Dedikoducu Polis gazeteleri iflas etmek zorunda kaldı DiCaprio ve Morrone'un evlenmesiyle ilgili hikayeler uyduruyor . KB hatta iddia edildi Brad Pitt en iyi adam olurdu çiftin yaklaşan 'pompalı düğünde'. Elbette bunların hepsi saçmalıktı.

Brad Pitt und Jennifer Aniston gehen wieder miteinander aus

National Enquirer bu arada işleri tamamen farklı bir yöne götürdü. Magazin gazetesi, son iki ayda iki kez düğümü bağlamak yerine, DiCaprio, Morrone ile ilişkisini bitirmeyi planlıyordu yüzünden Annesinden teklif etmek için çok fazla baskı . Dedikoducu Polis her iki hikayeyi de yanlış olarak görmezden geldi. Morrone ve DiCaprio gelecekte evlenip evlenmesin, ayrılsın ya da ikisinin arasında bir yerde olsun, bu magazin dergilerinin hiçbirinin ilişkileriyle ilgili herhangi bir kavrayışa sahip olmadığı açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.