Brad Pitt aksini iddia eden düzmece bir tabloid manşetine rağmen geçen yıl otla nüksetmedi. Hikaye tamamen uydurulmuştu. Dedikoducu Polis o zaman bozuldu ve iddia şimdi daha da çirkin.

Geçen yılın Şubat ayında yayınlanan saçma bir makalede, National Enquirer iddia etti Pitt’in rehabilitasyon girişimi 'dumanlar içinde yükselmişti' (anladın mı?) ve çekimlerden beri yine ot içiyor Astra ilanı 2017'de. Oldukça şüpheli kaynaklı muhbir görünüşe göre söyledim Enquirer aktörün film için 'yöntem oyunculuğuna çok derin' gittiğini ve rol için 'yüksek irtifa rolüne uyacak yeni bilinç seviyelerine ulaşma' çabasını tekrarladı… bu ne anlama geliyorsa.Dedikoducu Polis Öyle saçma bir söylenti kendi kendini çürütse de, hikayeyi çürüttü. İlk, Astra ilanı marihuanayla kesinlikle hiçbir ilgisi yoktu. İkincisi, Pitt, 2017 röportajında GQ Nasıl ailesine başladığında ot içmeyi bıraktı, ve bırakmanın onun için ne kadar kolay olduğunu. Üçüncüsü, Pitt'e yakın bir kaynak güvence verdi Dedikoducu Polis iddia 'gülünçtü'. Makalenin tamamı gülünçtü.

The Enquirer'ın İddia, ancak geçen yıl daha aşağılayıcı ve gerçek dışı olduğunu kanıtladı. Filminin çıkışından Bir Zamanlar Hollywood'da ve ödül sezonu boyunca, Pitt alkolizmle mücadelesi ve iyileşme yolculuğu konusunda giderek daha açık hale geldi. Eylül ayında açıkladı Adsız Alkolikler'de bir buçuk yıl geçirdi Angelina Jolie'den ayrılmasının ardından. Aralık ayında Anthony Hopkins ile Röportaj Dergisi, Pitt şunu belirtti: bazı geçmiş hatalarına değer verdi 'Çünkü biraz bilgeliğe yol açtılar' ve alkol kullanımını '[kendisine] bir kaçış olarak kötülük' olarak tanımladılar.

En son, Pitt, arkadaşı Bradley Cooper'ın iyileşmesine yardımcı olduğu için kredi verdi. Cooper, Ocak ayında National Board of Review ödüllerinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü açıkladığında. Pitt seyircilere 'Bu adam yüzünden ayık oldum,' dedi. Ve o zamandan beri her gün daha mutlu. Eğer Enquirer hala kulağa 'yöntem' uygulamak uğruna isteyerek nükseden biri gibi göründüğünü düşünüyor, güvenilmez tabloid çok yanılıyor.

Görünüşe göre Brad Pitt, bağımlılık kadar ciddi bir konu söz konusu olduğunda bile magazin dergilerinden asla kaçamayacak. Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis birçok kez sahte hikayeleri çürüttüğümüzden bazılarının bir listesini yaptı. Enquirer tek başına Pitt’in ayıklığı hakkında .Ancak bu kesinlikle yalnızca Enquirer: Görünüşe göre süpermarket kasasındaki her tabloid, kötü hayata aşırı derecede yatırım yapıyor, çıkışlar yıldızların başrollerini hayal ediyor. İki gün kadar yakın bir zamanda, TAMAM MI! iddia etti Pitt, Jennifer Aniston ve diğer iki kişiyle bir aşk dörtgeninin parçasıydı. eski sevgililer John Mayer ve Justin Theroux. ' Diğerleri gibi Dedikoducu Polis bunu yanlış olarak çürüttü.

Kaynaklar

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Brad Pitt Potta Nükseden mi?' Gossip Cop, 23 Şubat 2019.

  • Scott, Hugh. 'Brad Pitt’in Kardeşi Doug, Tabloid Hikayeleri İçin Anonim Bir Kaynak mı?' Gossip Cop, 4 Şubat 2020.

  • Paterniti, Michael. 'Brad Pitt, Boşanma, İçki İçmeyi Bırakma ve Daha İyi Bir Adam Olmayı Konuşuyor.' GQ, 3 Mayıs 2017.

  • Buchanan, Kyle. 'Gezegenler, Yıldızlar ve Brad Pitt.' New York Times, 4 Eylül 2019.

  • Pitt, Brad. 'Anthony Hopkins, Brad Pitt ile Filmler, Ölümler ve Hatalar Hakkında Konuşuyor.' Röportaj, 2 Aralık 2019.

  • Bricker, Tierney. 'Brad Pitt ve Bradley Cooper’ın Özel Arkadaşlığı İçinde.' E! Haberler, 17 Ocak 2020.

  • Scott, Hugh. 'Brad Pitt’in Ayıklığı Hakkındaki Gerçek.' Gossip Cop, 21 Ağustos 2019.

  • Scott, Hugh. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt, John Mayer ve Justin Theroux Arasında Seçim Yapamaz mı?' Gossip Cop, 21 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.