Yaptı Brad Pitt teklif etmek Jennifer aniston geçen yıl evinde romantik bir akşam yemeğinde? Tabii ki yapmadı, ancak geçen yıl bir tabloid bu hikayenin doğru olduğu konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis iddiayı çürüttü ve bugün daha da gülünç.

Mayıs 2019 sonunda, TAMAM MI! ısrar eden bir makale yayınladı bu sefer nihayet Pitt ve Aniston tekrar birlikteydiler ve bu hatta ona evlenme teklif etmişti . Şüpheli bir ihbarcı çıkışa 'Jen ve Brad birlikte çok şey yaşadılar,' dedi. Bu sefer farklı olacağını biliyorlar. Kaynak, eski eşlerin 50. doğum günü partisine katıldığında aralarında “kıvılcımlar uçtuktan” sonra yeniden bağlandıklarını iddia etti. Pitt'in Los Angeles'taki evinde akşam yemeği için Aniston'a evlenme teklif ettiği ve evet derken 'tereddüt etmediği' iddia edildi.Diğer tüm sahte Pitt / Aniston yeniden birleşme söylentileri gibi, bu da tamamen uydurulmuştu. Gibi Dedikoducu Polis Pitt, o ayın başlarında Aniston'la tekrar bir araya geleceği yönündeki söylentilere gülmüştü. Bu arada Aniston, bir röportajda bugüne kadarki işiyle çok meşgul olduğunu belirtmişti. Dahası, her oyuncunun adına konuşan sözcüler, yeniden bir araya gelmeyeceklerini çeşitli medya kuruluşlarına defalarca onaylamıştı.

Geçen yıl sadece Pitt ve Aniston hakkında daha saçma dedikodulara yol açtı ve bunun gibi magazin satışları her ay geri gelip bunu iddia etmek için, tamam, şimdi gerçekten bir araya geliyorlar. Tatil sezonu boyunca, ne zaman manşetlere girdiler? Pitt, Aniston’un ağaç kesme partisine katıldı , daha fazla dedikodu uyandırıyor. Birbirini değiştirdiklerinde daha da fazla söylenti uçtu SAG Ödüllerinde kısa, dostça kucaklaşma Ocak ayında kendi galibiyetleri için tebrikler olarak.

Ancak, güvenilir çıkışlar gibi İnsanlar doğrulandı, bu anlar arkadaşlık belirtilerinden başka bir şey değil . Dergiye konuşan bir kaynak, 'birbirleri için mutluluktan başka bir şey istemediklerini' ve Aniston'ın 'Brad'i bir arkadaş olarak hayatına geri döndüğü için mutlu olduğunu, ancak bununla ilgili' olduğunu açıkladı.

Bu güvenilir raporların hiçbiri durmadı TAMAM MI! bu saçma anlatıya devam etmekten. Ocak ayında, magazin dergisi ısrar etti Aniston, Pitt’in çocuklarıyla tanışmıştı. , var olmayan ilişkilerinde büyük bir adım. Aniston'ın temsilcisi emin Dedikoducu Polis hikayenin sahte olduğunu, ek raporlarla birlikte TMZ ve İnsanlar bu iki yıldızın sadece 'dostça kaldıklarını' doğruladı.

Daha yakın zamanlarda, dedikodu dergisi Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın TV röportajı yapmak ilişkilerini tartışmak için. Makale bu kez yıldızların bir araya gelmediğini itiraf etti - sadece birkaç ay önce oldukları konusunda ısrar etse de - bunun yerine 'hayranlarının arkadaşlıklarının sağlam olduğunu bilmelerini sağlamak' istediklerini iddia etti. Aniston'ın sözcüsü bir kez daha hikayenin saçma olduğunu söyledi.

Ron weiße Frau Barbara Dobbs

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.