Brad Pitt ve Jennifer aniston Romantizmi yıllar önce sona erdi, ancak magazin dergileri eski ikili için umut olabileceğini öne sürmeye devam ediyor. Geçen yıl, bir yayın Pitt'in Hollywood Hills'teki eski evini kendisi ve Aniston için bir aşk yuvası olarak satın almayı düşündüğünü iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiyi o sırada araştırdı. İşte hikayeye ve aktörün devam edip etmediğine bir bakış.

Brad Pitt’in Jennifer Aniston’ı Geri 'Kazanma' Planları

Geçen yıl bu zamanlarda, Yeni fikir Brad Pitt'i bildirdi satın almak istedim 90'lı yıllarda Jennifer Aniston'la çıkmaya başladığında sahip olduğu Hollywood Hills mülkü. Dergi, işlemin 'eski karısını geri kazanma' planının bir parçası olduğunu iddia etti ve eski evinin 'ilk flört günlerinin anılarını yeniden canlandıracağını' umuyordu. Bir kaynak, 'Ev Mayıs ayında piyasaya çıkar çıkmaz, Brad onu geri almanın Jen'e onunla bir gelecek inşa etme konusunda ne kadar ciddi olduğunu kanıtlayacağını biliyordu.'İçeriden biri ekledi, 'Brad'in tek istediği Jen ile birlikte evlerine geri dönmek ve bıraktıkları yerden başlamaktı - her zaman hayal ettikleri evdeki tüm anıları birlikte yapmak ve çocuklarına da göstermek.' Tipster ayrıca şunları da açıkladı: Bir Zamanlar Hollywood'da aktör, evi satın almanın, kanıtlaması gereken büyük jest olacağını umuyordu. Bruce Almighty 'her şeyi düzeltmeye ve birlikte bu yeni başlangıcı yapmaya' hazır olduğunu söylüyor.

Siyah bir smokin ve güneş gözlüğü takan Brad Pitt, beyaz bir elbise içinde Jennifer Aniston ile poz veriyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Brad Evi Satın Aldı mı? İşte Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın bir araya gelmeyeceğini defalarca açıkladı. Bebek söylentilerinden ve sahte yeniden evlenen anlatılardan, magazin dergileri eski eşlerin romantizmini yeniden canlandırdığını iddia etmeye devam ediyor, ancak bu gerçekleşmiyor. Bu söylenti sadece başka bir düzmece masaldı. Hikayeyi, aktörün Hollywood Hills'teki evini geri alma planı olmadığını söyleyen bir Pitt sözcüsü tarafından yayınladık. Dedikoducu Polis Pitt'in iddia ettiği aynı tabloidden benzer bir hesabı bozdu kendisinin ve Aniston'ın eski evini satın alıyordu Beverly Hills'de.

Wer ist Marlon Wayans aus

Yeni fikir ayrıca Pitt ve Aniston hakkında başka yanlış hikâye dizileri uydurmuştur. Örneğin, geçen Şubat ayında, aynı yayın Pitt ve Aniston'ın yeniden evlendi 50. doğum gününde. Dedikoducu Polis raporu inceledikten ve hiçbir düğünün olmadığını gördükten sonra hikayeyi düzelttik.

Aylar önce dergi, Brad Pitt ve Jennifer'ın ikizleri beklemek vekil aracılığıyla. Bir kez daha, eski eşler bir araya gelmiyor ve kesinlikle çocuk beklemiyorlar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Koca Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.