Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanmalarını halletmek için birlikte gizli bir yolculuğa hiç gitmediler, ancak tam olarak bir yıl önce, bir dedikodu blogu bunun olacağını iddia etti. Dedikoducu Polis ilk ortaya çıktığında hikayeyi çürüttü. 365 gün sonra, yanlış kalır.

26 Şubat 2019'da, Radar Çevrimiçi hakkında bir hikaye uydurdu Pitt ve Jolie, açıklanmayan bir konuma 'kaçış' yapmayı planlıyor boşanmalarını sonuçlandıracakları ve velayet savaşlarını özel olarak sona erdirecekleri yer. Web sitesine göre, 'sahne değişikliği' eski sevgililerin boşanmalarını çözme yolunda ne gibi sorunlar yaşıyorlarsa onu aşmalarına yardımcı olacaktı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Pitt ve Jolie'nin 'Los Angeles dışında rahat bir ortam' konusunda hemfikir olduğunu söyledi. 'uzun bir hafta sonu' boyunca 'işleri çözmelerine' yardımcı olur. Bu parçanın mantığı başından beri sorgulanabilirdi. Bir hafta sonu kaçamağının, mali durumları ve çocukları konusunda yıllarca süren çalkantılı müzakereleri nasıl çözeceği belli değil.Nedeni ne olursa olsun, sözde kaynak, görüştüğü eşlerin 'ayrı odalarda' kalacağını belirtme ihtiyacı hissetti. Bu hafta sonu gezisi bir gerçek olsa bile, neden birisi savaşan eski sevgililerin bir yatak odasını paylaşacağını varsaysın? Çıkış daha sonra hem Pitt hem de Jolie'nin “yasal ücretlere bir servet vermekten” yorulduklarına dikkat çekti, ancak site aynı zamanda avukatlarını gizli kaçışa getireceklerini de iddia etti. Görünüşe göre blog, bunun onların avukatlarının seyahat masraflarını, yemeklerini, otel konaklama masraflarını ve diğer tüm masraflarını karşılamak zorunda kalmalarıyla sonuçlanacağının farkında değildi. Söylemeye yetecek kadar, süreç işleri yerel olarak yerleştirmekten çok daha pahalı olurdu.

Hem Pitt hem de Jolie’nin kamplarındaki ayrı kişiler geçen yıl bize hikayenin düzmece olduğu konusunda güvence verdiler. Hikayeyi çürüttüğümüzden bu yana geçen yıl, yabancılaşmış eşler hala boşanmalarını sonuçlandırmak için mücadele ediyorlar. Ekimde, Pitt ve Jolie mahkemeden mali durumlarını düzeltmek için daha fazla zaman istedi çünkü servetlerini nasıl bölüşecekleri konusunda hâlâ anlaşamamışlardı. Soygun için başka nedenler ne olursa olsun, eski sevgililerin yasal savaşlarını çözmek için asla gizli bir kaçışa gitmedikleri açıktır.

Maalesef, RadarOnline makaleleri gözden kaçmamasına rağmen hala durum hakkında fikir veriyormuş gibi davranıyor. Daha geçen ay Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için siteyi bozdu Jennifer Aniston, Pitt'in Jolie'den kurtulmasına yardım ediyordu . Bu hikaye saçmaydı. The Arkadaşlar star herhangi bir sıfatla eski kocasının boşanmasına karışmamış.

Kaynaklar

  • 'Brad Pitt Hakkındaki Gerçek, Angelina Jolie Boşanmayı Sonlandırmak İçin' Gizli Kaçış 'a Gidiyor.' Gossip Cop, 26 Şubat 2019.

  • Walters, Mike. 'Angelina Jolie ve Brad Pitt Boşanmalarını Çözemez.' The Blast, 9 Ekim 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt'in Angelina Jolie'den Kurtulmasına Yardımcı Oluyor mu?' Dedikoducu Polis, 24 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.