Yaptı Blake Shelton satın almak Gwen Stefani düğün hediyesi olarak 13 milyon dolarlık bir konak? Bu, bu hafta bir gazetenin son iddiası. Dedikoducu Polis ona baktı ve gerçeğin tamamen başka bir şey olduğunu belirledi.

Temasta bu hafta Shelton ve Stefani'nin 'LA’nin Encino mahallesindeki 13,2 milyon dolarlık bir malikaneye' taşındığını iddia eden yeni bir makalesi var. Müzikli çiftin yeni mekanı 13.000 metrekaredir ve ev sineması, havuz ve buna karşılık gelen kabin gibi birinci sınıf olanakların yanı sıra eksiksiz bir açık hava mutfağı sunar. Çıkış, sözde yeni satın alma işleminin çiftin evliliklerini kutlamak için yapıldığı konusunda ısrar etti.Sıklıkla gözden düşürülen dedikodu paçavrası, daha önce Stefani ve Shelton'ın 'düğümü Nisan ayı sonlarında bağladıklarını' iddia ettiklerinde outlet kardeş yayını , Star , ayrıca yayınlandı. İki Ses Yargıçların Shelton’ın arka bahçesinde evlendikleri ve Zoom aracılığıyla küçük bir yakın arkadaş grubu izledikleri iddia ediliyor. Dedikoducu Polis o çıkış ilk yayınladığında iddiaları kontrol etti ve yanlış olduğunu belirledi. İki bir görünüm yaptı açık Jimmy Fallon Başrollü Tonight Show çiftin bir düğünden bahsetmediği, Stefani ya da Shelton'ın alyans taktığı yer.

Ne olursa olsun, çıkış yeri Encino malikanesinin muhabbet kuşlarının yeni aşk yuvası olarak hizmet edeceğini iddia ediyor. Tabii ki adı verilmeyen yayınlar için sözde bir kaynak, 'Bu onların sonsuza dek evi olacak' diyor. Dedikoducu Polis bu söylentiye baktı ve çoğunlukla yanlış olduğunu belirledi.

Bu hikayenin tamamında tam olarak tek bir doğruluk unsuru var. Blake Shelton ve Gwen Stefani, Los Angeles'ın San Fernando bölgesinde bir ev satın aldı. Çıkış, muhtemelen anonim yazar okuduğu için, malikaneyle ilgili tüm ayrıntıları doğru bir şekilde almayı başarır. tarafından yazılan makale Çeşitlilik satın alma hakkında.

Hikayenin raydan çıkmaya başladığı yer, prizin gayrimenkul alımını Stefani ve Shelton’ın sözde düğününe bağladığı zamandır. Gibi Dedikoducu Polis daha önce belirtti, Shelton ve Stefani evli değil. Bu yeni satın alma, dört yıldır çıkan çift için işlerin iyi gittiğini kanıtlıyor, ancak bu ikisinin evli olduğu anlamına gelmiyor. Eski No Doubt şarkıcısı ve country şarkıcısı evlenirse ve evlenirse, bizi bilgilendirecekler.

In Touch'lar kalitesiz geçmiş raporlar, önemli bir neden Dedikoducu Polis Bu tabloid'in yayınladığı herhangi bir şeye inanmakta zorlanıyor. Örneğin, çıkış geçen Aralık ayında şunu iddia etti: Stefani, evlenme teklif etmediyse Shelton'dan ayrılmakla tehdit etti. . Bu açıkça doğru değildi. Çift hala birlikte, aylar sonra ve elbette hala evli veya nişanlı değiller.

Bundan birkaç hafta önce, çıkış iddia etti Stefani, Shelton'ın IVF tedavilerini bırakması nedeniyle onu terk edeceğinden korkuyordu . Bu da tamamen yanlıştı ve devam eden bir sahtekarlığın parçasıydı. tüm magazin dergilerinin ittiği anlatı . Dedikoducu Polis bunun gibi pek çok hikâye patlattı ve bir okuyucu bunu her gördüğünde çok dikkatli olmalı. Bu kadar yanlış olan bir çıkış, bu sıklıkla güvenilemez.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.