Armie Hammer's devam eden skandal aktörü daha da fazla söylentiye açtı, bunlardan en sonuncusu, sette Blake Lively ile kendisi arasındaki gerginliği iddia ediyor. Dedikoducu Kız hit gösteriden erken çıkarılmasına yol açtı. Hammer, 2. Sezon boyunca dört bölümde yer aldı ve daha önce oyuncu kadrosunun 'zor' olduğunu ve şovun yıldızlarından birinin, başlangıçta imzaladığı tüm bölümleri tamamlayamadan onu şovdan başlattığını belirtti. Şimdi bir kör madde dedikodu sitesi, sadece devrin arkasındaki kişiyi değil, aynı zamanda ona yol açan belirli tartışmayı da ortaya çıkardığını iddia ediyor.

Armie Hammer’s Arc On ‘Gossip Girl’ Cut Short

Yakın zamanda ile yeniden keşfedilen röportaj What Happens Live'ı Canlı İzleyin! Andy Cohen ev sahibi Armie Hammer, oyuncu kadrosuyla yalnızca dört bölüm geçirmesinin nedenini açıkladı. Dedikoducu Kız . Hammer isimler vermedi, ancak setteki en büyük diva'nın kim olduğunu soran Cohen'e şunu itiraf etti: 'Bunun çekilmesi zor bir şov olduğunu söyleyeyim ve sonunda tüm bölümleri filme çekmedim. olması gerekiyordu çünkü çok zordu. ' Cohen, “Gerçekten mi? Demek 'Beni bundan kurtar?' Dedin.Bunun için Hammer, “Aynı zamanda 'Onu buradan çıkar' gibiydi.” Cohen daha sonra konuları biraz değiştirdi ve Hammer'ın şovdaki aşkının kim olduğunu sordu. Hammer, bunun Blake Lively tarafından oynanan bir karakter olan Serena van der Woodsen olduğunu söyledi. Şovun başka bir konuğu olan Komedyen Chelsea Handler, 'Sorun o gibi görünüyor' yorumunu yaptı. Hammer hızla bu düşünce çizgisini kapatmaya çalıştı. Hayır, hayır, söylediğim bu değil, dedi yüzü biraz kızardı.

Dedikodu Sitesi Cevapları ve İsimleri Olduğunu İddiaları

Bir Instagram dedikodu hesabı olan Deux Moi, Hammer'ın şovdan atılmasının aslında Lively olduğunu öğrendiğini iddia ediyor. Deux Moi'nin söylentileri iletmek için kör öğeler kullandığı unutulmamalıdır, bu nedenle her zaman en güvenilir sistem değildir. Bununla birlikte, daha saygın kuruluşlar söylentileri onaylamadan önce sitenin birkaç kez doğru olduğu kanıtlanmıştır. Örneğin, site doğru bir şekilde Ben Affleck’in Ana de Armas’dan ayrılması ve ayrıca rapor edildi Kourtney Kardashian’ın Travis Barker ile yeni ilişkisi ilk.

İsimsiz bir kaynak siteye, Hammer'ın diğer oyuncuların ve ekibin önündeki bir akşam yemeği sahnesinde Lively'yi 'dayanılmaz [küfür]' olarak adlandırdığı iddia edildiğini söyledi. Bu, Hammer’ın gösteriden atılmasına neden olan olaydı. Bu en son söylenti, Hammer’ın çoktan dibe vurmuş olan, halihazırda yükselmekte olan itibarına kesinlikle yardımcı olmuyor. geniş kapsamlı seks skandalı . Dedikoducu Polis bu söylentiyi doğrulayamayız, ancak hikayeyi izlemeye devam edeceğiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

Mark Harmon’un ‘Münzevi’ Davranışı Yabancılaştıran ‘NCIS’ Oyuncuları?

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.