Beyonce ve Jay z 2019'da boşanmadı. Bir yıl önce bir magazin gazetesinden yapılan iddia yanlıştı. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi çürüttü.

On iki ay önce, Star süper yıldızları iddia eden bir rapor yayınladı Beyonce ve Jay-Z milyar dolarlık boşanıyorlardı . Parça, sözde Beyonce'yi kapatan ve bir bölünme için başvuruda bulunan çok eski bir habere odaklandı. Güvenilir olmayan çıkışa göre Beyonce, Jay-Z’nin sözde “aşk çocuğu” Rymir Satterthwaite'e üzüldü. Satterthwaite, 2015 yılında Jay-Z’nin oğlu olduğunu iddia etti. Magazin gazetesi, üç yıldan fazla bir süre sonra, iddiayla ilgili sahte bir hikaye uydurmanın iyi bir zaman olduğuna karar verdi.Sözde bir kaynak sözde bir kaynağın aktardığına göre 'Bey, tüm aldatma raporlarında cesur bir surat takmak için elinden geleni yaptı, ancak aslında başka bir kadınla çocuk sahibi olmak hiçbir karının üstesinden gelemeyeceği bir şey' dedi. İçeriden bir kişi, boşanmanın 'hayatta huzuru bulmasının tek yolu olabilir' sonucuna vardı. Oradan, tabloid Beyonce'nin çiftin 1,2 milyar dolarının en az yarısına gideceğini iddia etti. Sözde 'kaynak', Beyonce'nin 'markasının kârından daha büyük bir pay almasını sağlayacağını' söyledi.

fergie verheiratet mit josh duhamel

Dedikoducu Polis O zamanki kötü haberciliği nedeniyle dergiyi çağırdı. Daha önce de belirttiğimiz gibi, tabloid birkaç önemli ayrıntıyı dışarıda bıraktı. Çift, Jay-Z'nin sadakatsizliği itiraf etmesinden sonra, “aşk çocuğu” haberinin kırılmasının ve zorlu dönemlerinin ardından 2018'de yeminlerini yeniledi. Aslında, bu sahte rapor, çiftin ilişkilerinde net bir yüksek nokta olan bir zamanda geldi. Bu yüksek nokta 2019'da da devam etti. Beyonce’nin Instagram hesabı birbirlerine ve çocuklarına ne kadar değer verdiklerini görmek için. Geçen yıl bu zamanda bir bölünme fikri gülünç.

Müzik endüstrisinin güçlü çiftinin evliliği genellikle magazin dergilerinde. Dedikoducu Polis vardır birçok hikayeyi çürüttü evliliklerinin durumu ile ilgili. Bu ilk değildi Star onların peşinden de gitti. Ekim 2017'de, yayın organının Beyonce, Jay-Z'ye uyması için beş evlilik kuralı verdi eğer evli kalmak istiyorsa. Bu gülünç hikaye bu kadar sahteydi. O sırada teyit eden çifte yakın olan kendi kaynağımızla kontrol ettik.

ist Marlon Wayans noch verheiratet

Aslında, Star Beyonce ile ilgili herhangi bir şey söz konusu olduğunda güvenilemez. Geçen yıl tamamen tuhaf bir hikayede, yayın şunu iddia etti: Beyonce ve Taylor Swift, 2020 Oscar'larında bir 'catfight' için yola çıktılar. . Etkinliğin planlanmasından 11 ay önce yayınlanan hikaye, Beyonce ile Swift'in En İyi Şarkı kategorisi için olası yarışmacılar arasında yer aldı. Aslan Kral ve Kediler , sırasıyla. Dedikoducu Polis aday gösterildiklerinde yıldızların birbirlerine nasıl tepki vereceğine dair tahminlerde bulunmanın ne kadar aptalca olduğuna işaret etti. Üstelik ikisi aynı kategorilerde rekabet bile etmeyecekti. Bu, gazetecinin sadece gazete satmak amacıyla iki büyük yıldızı birbirine bağlamaya yönelik umutsuz bir girişimiydi. On ay sonra hikaye çok saçma görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.