Yaptı Beyonce dudak enjeksiyonu yaptırmak? Bir yıl önce bugün, bir rapor, süperstarın ikizlere hamileyken dudaklarını büyüttüğünü iddia etti. Mevlana ve Bayım ama doğru değildi. 4 Mayıs 2017'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek MediaTakeOut Yanlışlıkla Beyonce'yi beklerken kozmetik prosedürler almakla suçladı.

Web sitesi tam olarak 12 ay önce, Beyonce hamileyken dudak enjeksiyonu yaptı . Son derece sansasyonel bir başlıkta blog, 'Beyonce’nin Yüzünde Tuhaf Bir Şey Oluyor… Görünüşe Göre Kylie Jenner Dudak Enjeksiyonu Yaptı ... Çünkü Dudakları Devasa!' İddiasını destekleyecek tek bir kaynak olmadan, çıkış, 'Hamilelik sırasında burnunuzun büyüdüğünü duyduk ... ama dudaklarınıza da olabilir mi?' Diye yazdı. Beyonce'nin bizden düşünmemizi istediği şey bu. 'MTO bunun mümkün olduğu konusunda şüphelerini dile getirirken ve aslında Beyonce'yi yalan söylemekle suçlasa da, tam olarak olan buydu. Gibi Dedikoducu Polis o sırada şarkıcıya enjeksiyon yapılmadığını, bunun yerine hamileliğin bir yan etkisi olarak dudaklarının şiştiğini kaydetti. Çevrimiçi yayının bazılarının kadınlar, su tutma nedeniyle hamilelik sırasında şişlik yaşarlar ve kişinin yüzü de dahil olmak üzere birçok yerde meydana geldiği. Blog en küçük doğruluk kontrollerini bile yapmış olsaydı, şunu fark ederdi ki plastik cerrahlar kadınlara dudak dolgusu vermez çünkü etkileri bilinmemektedir ve potansiyel olarak tehlikelidir.

Beyonce, hamilelik sırasında dudaklarının şiştiğini fark eden ilk kadın kesinlikle değildi. Tek ünlü de o değildi. 2013 yılında, Kim Kardashian, Twitter'da dolgun “hamilelik dudaklarını” gösterdi Kuzey Batı'yı taşırken.

Beyonce'nin kozmetik işlemden geçtiği iddia edilen siteye kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis çabucak çürüttü. Aslında, bize özel bir açıklamada, Beyonce’nin temsilcisi Yvette Noel-Schure sahte dudak enjeksiyonları iddiasına çarptı . MediaTakeOut'a seslenerek, 'Hamileliğin bir kadının tüm vücudu üzerindeki etkileri hakkında ne biliyorsunuz?' Dedi.

Noel-Schure, MTO çalışanlarını doğrudan kaldırarak devam etti, “Kilo alımına ek olarak, genellikle sistemdeki kan akışında dramatik bir değişiklik olduğunu ve şişmeye neden olan sıvının arttığını biliyor muydunuz? Kadınların diş etlerinin sıklıkla şiştiğini biliyor musunuz? ' Beyonce'nin sözcüsü şöyle devam etti: 'Yüzlerimize, ayaklarımıza ve tüm vücudumuza fedakarlık memnuniyetle karşıladığımız bir şey çünkü dünyaya bir gün nefret ve olumsuzluğunla savaşacak güzel insanları getiriyoruz.' Temsilci, 'En üzgün bireylersiniz ve hamile bir bayanı seçmek, en soğuk, aşağılık kalbe sahip olmakla eş değerdir' diye bitirdi.

Sebep Dedikoducu Polis Zaman zaman gerçek olmayan hikayelere bakmak, kimin gerçekleri kontrol ettiğini ve kimin sadece kurgu uydurduğunu kanıtlamaktır. MediaFakeOut'un sahte hikayesini yayınlamasının üzerinden 365 gün geçti ve Beyonce'yi hamileyken dudak enjeksiyonu yaptırmakla yanlış bir şekilde suçlamak kadar kötü, web sitesi hala bir düzeltme veya geri çekme yayınlamadı. Önümüzdeki yıl, kuruluşun makalelerine biraz daha fazla haber eklemesini umuyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.