Barack Obama asla ikna olmadım George Clooney 2019'daki bir tabloid makalesinin iddialarına rağmen cumhurbaşkanlığına aday olmak. Dedikoducu Polis bir yıl önce bu hayali iddiaları çürüttü. Bugün, hikaye tamamen gülünç olmaya devam ediyor.

Geçen yaz, Obama ailesi İtalya'daki Como Gölü villalarında George ve Amal Clooney'e katıldı. Kadınlar Günü nasıl olduğuna dair biraz hayran kurgu eski başkan George Clooney'i 2020 teklifi için zorluyordu . Sözüm ona 'içeriden' biri 'George, Amerika ve dünya hakkında uzun süredir özel olarak umutsuzluğa kapılıyor,' dedi ve bir koca ve bir baba olmanın 'sonunda onu bu konuda bir şeyler yapmaya ittiğini' ekledi. Oyuncu sözde bir 2024 koşusu yapmayı düşünüyordu, ancak Obama onu ikna etti. bunun yerine 2020'de devam edin .Bu hikaye o zamanlar saçmaydı ve şimdi saçma. Gibi Dedikoducu Polis Clooney, geçtiğimiz birkaç yıl içinde defalarca, aday olmak istemediğini söyledi. Clooney, 2017'de “ofiste ünlü biri” olması gerektiğini düşünmediğini ve “politika yapmayı bilen birini” tercih edeceğini belirtti. Farklı bir zamanda, kendisine 'neredeyse 20 yıldır aday olmasının sorulduğunu ve cevabın sadece hayır' olduğunu söyledi ve 'Kim böyle yaşamak ister ki?'

Bir yıl sonra, bu iddianın ne kadar gülünç olduğu ortadaydı. Aylar geçti ve 2020 genel seçimlerine gittikçe yaklaştık, ancak yine de George Clooney'den yarışa gireceğine dair bir haber yok. Yüzünden kurs o değil. Oyuncu, yaklaşan seçimlerde büyük ölçüde sessiz kaldı: herhangi bir Demokrat ön seçim adayı onaylamadı ve hala Joe Biden'ı onaylamadı. Ama açıkça siyasete girmiyor.

Yıl geçtikçe daha da netleşti Kadınlar Günü George Clooney hakkında söylenecek alakalı veya doğru hiçbir şey yok. Ekim ayında, güvenilmez dergi bunu iddia etmeye çalıştı Clooney ve Brie Larson, birlikte bir Nespresso reklamı çekerken 'cilveli' oldular . Magazin dergisinin habercisi Clooney'nin iddia edildiği gibi 'dikkatini toparlamak [Larson] onu çok seviyordu' dedi. Duruma yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis ulaştı.

Sadece birkaç ay önce, bulvar gazetesi Meghan Markle, 2024'te bir başkanlık yarışması yapmayı düşünüyordu ve Clooney ve Oprah Winfrey'e tavsiye için yaklaşıyordu. Bir dakika, Clooney'nin kendi başkanlık seçimine ne oldu? Oh, bu doğru, sahteydi. Elbette Clooney, “oyuncuların başkan olması gerektiğini düşünmediğini” belirtti, bu nedenle Markle'ın Amerikan siyasetindeki sözde kariyerine başlamasına yardım etmekle ilgilenmesi pek olası değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.