Yaptı Angelina Jolie sarhoşun videosunu yayınla Brad Pitt velayet savaşını kazanmak için mi? Tam olarak bir yıl önce bugün, bir tabloid bunu yapacağını iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiyi çürüttü ve böyle bir kaset asla sızdırılmadı.

Kaia Gerber und Cara Delevingne

7 Şubat 2019'da, Star hakkında bilgi sahibi olduğu iddia edildi 'Brad'i yok edecek video!' 2016'da Jolie, aktörün özel bir uçuş sırasında çiftin en büyük oğlu Maddox ile tartışmaya girmesinden kısa bir süre sonra Pitt'ten boşanma davası açtı. Gazeteye göre, bir 'tanık' Pitt iniş yaptıktan sonra uçaktan inip bir havaalanı golf arabasıyla 'sarhoş bir sevinç yolculuğuna' çıktığı görüntüleri yakaladı. Dergi, Jolie'nin şimdi bu görüntüleri kendisi ve Pitt'in altı çocuğu üzerindeki gözaltı savaşında kullanmayı planladığını iddia etti.Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve yanlış buldu. Böyle bir video olsaydı, neden 2019'da ortaya çıkacaktı? Jolie 2016'da boşanma davası açtı. 2018'de Pitt'e çocuklarıyla birlikte daha yüksek bir velayet bile verildi. Dahası, 'özel fotoğraflar' Star videonun varlığının kanıtı olduğu iddia edilen çok daha küçük baskıda 'simülasyonlar' olarak kabul edildi. Bütün hikaye tamamen sahteydi.

Aslında, ikisi 2019'un geri kalanını oldukça dramatik bir şekilde geçirmiş görünüyor. Eylül ayında Pitt, Adsız Alkolikler toplantılarına gitmeye başladı Jolie boşanma davası açtıktan sonra. Oyuncu hala ayık. Bu haftanın başlarında, ikilinin şunları planladığı bildirilmişti: ortak sahip oldukları Fransız şaraphanesini genişletmek Şampanya işine. Pitt ve Jolie, eskiden Hollywood güç çifti olmasa da, şu anda işler yeterince samimi görünüyor.

Yine de, magazin dergileri, bir zamanlar büyük olan Brangelina hakkında kötü söylentiler aramak için hala boşuna uğraşıyorlar. Yaşam tarzı , örneğin, yakın zamanda yanlış bir iddiada bulunmuştu: Jolie, Pitt'ten intikam almak için plan yapıyordu. Jennifer Aniston ile tekrar bir araya geldikten sonra. Dedikoducu Polis bu iddianın da tamamen temelsiz olduğunu buldu. Pitt ve Aniston bir romantizmi yeniden alevlendirmedi ve Jolie kurgusal bir senaryodan intikam almayı planlamıyor. SAG ödüllerinde sahne arkasında dostça bir etkileşim yaşadılar ve magazin dergileri muhtemelen yıllarca bunun hakkında konuşmayı bırakmayacaklar.

The National Enquirer aynı şekilde iddia eden sahte parçayı yayınladı Jolie, Hollywood'un onunla 'eşitleşmesinden' 'korkuyordu' Pitt'e bu ödül sezonundaki rolüyle övgüler yağdırarak Bir Zamanlar Hollywood'da . Bu iddia da tamamen sahteydi. Film ve Pitt’in performansı çok iyi karşılandı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.