Dır-dir Angelina Jolie bir milyarderle evli? Tabii ki hayır, ancak bir yıl önce bir tabloid, Fransa'da evlendiği aynı yerde isimsiz bir gizemli milyarderle evlendiğini bildirdi. Brad Pitt 2014 yılında. Dedikoducu Polis geçen yıl haberi bozdu ve 365 gün sonra, tabloid hala düzeltmedi.

Geçen Mart, Yaşam tarzı 'S kapak haberi ilan etti ki Jolie bir İngiliz milyarderle çıkıyordu ve Fransa'daki mülkü Chateau Miraval'da evlenmeyi planlıyorlardı. Sözde bir kaynaktan alıntılar içeren hikaye, neredeyse kesin olarak magazin dergisinin icat ettiği ayrıntılarla doluydu. Sözde içeriden biri, 'Gizli yer hiçliğin ortasında, böylece ihtiyaç duydukları tüm mahremiyete sahip olabilirler' dedi. Bahşişçi, Jolie düğünden sonra kalıcı olarak Fransa'ya taşındıktan sonra, 'Hafta sonlarını onunla geçirecek ve dünyanın her yerinden dizüstü bilgisayarından çalışabilecek' diye ekledi.Dr. Dre Frau Nicole Young

Prizin kaynağının bilmediği bir şey vardı: Jolie'nin evleneceği varsayılan adamın adı. Okurlar olarak, düğünün nerede olacağını bilen, Jolie'nin Los Angeles'tan Fransa'ya kalıcı olarak taşınmayı planladığını ve bu milyarderin çalışma programını bilmeyen ama adamın adını bile bilmeyen bir kaynağa güvenmemiz gerekiyor mu? Kaynak ayrıca bu düğünün ne zaman gerçekleştiğinden hiç bahsetmedi. Çıkış, Jolie'nin resmi olarak Pitt'ten boşanmadığı gerçeğini de görmezden geldi, bu yüzden yasal olarak zaten evlenemezdi.

Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu bize temin eden Jolie’nin kampındaki bir kişiyle görüştükten sonra hikayeyi bozdu. Jolie ve Pitt’in boşanmalarının bugün hala sonuçlanmadığını da belirtmek gerekir. Açıkça görülüyor ki hiçbir gizemli milyarder de oyuncunun talibi olarak ortaya çıkmadı.

Yaşam tarzı elbette hikayeyi hiçbir zaman açıklığa kavuşturmadı, ancak bu sahte rapordan bu yana Jolie'yi diğer erkeklerle ilişkilendirdi. Eylül ayında, çıkış iddiasına göre Jolie, Chris Hemsworth’ün evliliğinde sorunlara neden oluyordu ile bir 'anında bağlantı' bağlantısından sonra Thor star. İkisi, Comic Con'daki bir Marvel panelinin parçasıydı, bu yüzden tabloid, birbirleriyle flört ettikleri ve Hemsworth'un karısı Elsa Pataky'yi üzdükleri hakkında sahte bir anlatı icat etti. Doğru değildi, çünkü Dedikoducu Polis kaynağımızla kontrol ettikten sonra rapor edildi.

Wie viel Gewicht hat Kelly Clarkson zugenommen?

Sadece birkaç ay sonra, magazin dergisi hakkında yeni bir anlatı icat etti. Jolie, Kit Harington ile flört ediyor sette Marvel'in Ebedileri , her ikisi de başrolde. Bu senaryo da yanlıştı. Jolie ne evli bir erkekle çıkmakla ilgilenmiyordu, ne de Fransa'da gizemli bir İngiliz milyarderle evlenmemişti.

Kaynaklar

  • 'Angelina Jolie Fransa'da İngiliz Milyarderle Evleniyor mu?' Dedikoducu Polis, 7 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Chris Hemsworth’ün Evliliğinde Sorunlara Neden Oluyor?' Gossip Cop, 1 Eylül 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, 'Eternals' Setinde Kit Harington ile Flört mü?' Gossip Cop, 3 Kasım 2019.

    Barack Obama und Michelle Obama Scheidung

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.