Tam olarak bir yıl önce yayınlanan bir tabloid raporu iddia edildi Angelina Jolie çıkıyordu Johnny depp intikam almak Brad Pitt . Hikaye pek iyi dayanmadı. Zamanın gösterdiği gibi, oyuncu Depp ile hiçbir zaman ilişki içinde olmadı.

6 Eylül 2017'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star yanlış bir şekilde iddia etmek için Jolie, Depp ile bir 'intikam aşkı' içindeydi 'eski sevgilisinin intikamını almak' için. Dergi, ikilinin 2010'ların setine yakın büyüdüğünü iddia etti. Turist ama nihayet geçen yıl Pitt'le ayrılması ve Amber Heard'dan boşanmasının ardından bir araya geldiler. Hikaye yayınlandığında, Depp'e yakın bir kaynak bize bunun 'tamamen yanlış' olduğunu söyledi. Şimdi 12 ay geçti ve güvendiğimiz içeriden birinin haklı olduğu açık.Açıkçası, Jolie ve Depp geçen yıl bir arada görülmemişlerdi. Aslında, filmlerinin 2010'daki kırmızı halı galasından bu yana ikisi bir arada görülmemişti. Yaklaşık on yıl önce birlikte bir filmde başrol oynadıklarından beri ikilinin çok fazla temas halinde olduğu görülmüyor.

O esnada, İnsanlar bu yılın Mart ayında Jolie 'kesinlikle kimseyi görmüyor' ayrıldığından beri. Güvenilir yayın, “Sadece çocuklarına ve onlarla birlikte olmaya odaklanacak. Çıkmaya hiç ilgisi yok. ' E! News, bunu doğrulayan benzer bir rapor yayınladı. Jolie kimseyle 'çıkmıyordu' ayrılığının ardından.

İki haftadan daha kısa bir süre sonra not edilmelidir. Star aktrisin geçen eylül ayında Depp ile çıktığını iddia etti, dergi hakkında bir hikaye uydurdu Jolie, Pitt'i geri kazanmaya çalışıyor . Bu makale, oyuncunun Pitt'den başka bir adamla 'intikam' almak istemekten, onunla iki haftadan daha kısa bir süre içinde uzlaşmak istemesine nasıl dönüştüğünü açıklamakta başarısız oldu. Aslında, hikaye Depp'ten hiç bahsetmedi. Jolie, oyuncuyla gerçekten bir aşk yaşamış olsaydı, magazin dergisi anlatıları bu kadar çabuk değiştirmezdi.

Ayrıca bahsetmeye değer, magazin dergilerinin eski yardımcı yıldızları keyfi olarak birbirine bağlama alışkanlığı var. Haziranda, Dedikoducu Polis sahte bir hata yaptı Kadınlar Günü hakkında makale Jolie, Depp'in sağlıklı olmasına yardım etmeyi teklif ediyor . Bir ay önce, KB hakkında benzer şekilde yanlış bir hikaye uydurdu Jolie, Depp’in 'kurtarılmasına' geliyor onu film çekerken Londra'daki evinde kalmaya davet ederek Zararlı 2 . Gerçekte, Depp yazı grubu The Hollywood Vampires ile turnede geçirdi ve Jolie ile hiç görülmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.