Ayrılıklar nadiren hoştur, ancak Johnny depp ve eski eş Amber Heard çamur atmaya başladı - yoksa kaka atmak mı diyelim? - yeni zirvelere.

Pazartesi günü, Londra Yüksek Mahkemesinden Yargıç Andrew Nicol İngiliz gazetesinin lehine karar verdi Güneş Depp'i karı dövücü olarak damgalayan ve yazar J.K. Rowling'in kitabının film uyarlamasından çıkarılması için ... Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? . 57 yaşındaki aktör yayına iftira davası açmıştı.Heard, Depp'in kendisine birçok kez saldırdığını iddia etti ve Nicol, istismarın yayınlanmış raporlarının 'büyük ölçüde doğru' olduğuna karar verdi. Yargıç ayrıca bir çirkin söylentiyi tuvalete atmaya da değindi.

Onun içinde 129 sayfalık hüküm Nicol, 'Yatakta Dışkı' etiketli bir bölüm içerir. 2016'da bir kahya, Depp ve Heard'ın uyuduğu yatakta dışkı keşfettiğini okur. Dağınıklığın fotoğraflarını çekip amirine iletti. Kanıtı gören Depp, olayı Bayan Heard ile ilişkilerinin son damlası olarak gördü.

Nicol, 'Bayan Heard'ın veya arkadaşlarından birinin sorumlu olma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum' diye yazıyor. 'Bay. Depp o gece Sweetzer'deki mülkü için ayrılmıştı. Uzakta olduğu sürece, yataktaki dışkıdan muzdarip olan Bayan Heard'dı, kendisi değil. Bu nedenle, Bayan Heard veya bir arkadaşının Bay Depp'e 'geri dönmesi' için tek başına etkisiz bir yoldu. Vakadaki diğer kanıtlar, Boo'nun (iki köpekten biri) yanlışlıkla esrar tükettikten sonra bağırsaklarında eksik bir hakimiyete sahip olduğunu gösterdi. Bayan Heard, Boo'nun geçmişte yatağa dışkıladığına ve bu görevi [hizmetçiye] bırakmaktansa kendisinin yatağı temizlediğine dair kanıt verdi. '

Depp, sorumluluğu reddetmesine rağmen eski 'Amber Turd' u vaftiz etti. 36 yaşındaki modelin sözcüsü Temmuz'da Sayfa Altı'ya söyledi , 'Bu suçlama tamamen doğru değil ve tamamen Bayan Heard'ı küçük düşürmek için tasarlandı.'

Heard'ın konuyla ilgili resmi bir tartıya sahip olduğunu duyunca rahatladığını düşünüyoruz, ancak daha da endişe verici olan rahatsız edici taciz iddiaları. Depp’in uzun vadeli kariyerini nasıl etkileyecekler? görülecek kalır .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.