Dokuz ay önce, bir tabloid iddia edildi George ve Amal Clooney sözde evlilik sorunlarının üstesinden geldikten sonra başka bir ikiz grubuna sahipti. Dedikoducu Polis sahte hikaye çıktığında çürütüldü ve dokuz ay sonra, kimin doğru olduğu belliydi.

Göre Yaşam tarzı , Amal, onu ve Geroge’nin ikizlerini doğurduktan sonra yeniden bekliyordu. Ella ve Alexander, 2017'de. Yayın, avukatın bir önceki ay Cuomo Gölü'ndeki çiftin malikanesinde fotoğrafını çekerken, sözde bebek yumruğu yaptığını iddia etti. Sözde içeriden biri dergiye söyledi, aktör 'tekrar baba olmaktan çok mutluydu ama aynı zamanda üç yaşın altındaki iki ikiz setine bakma fikri konusunda da gergindi.'Sözde kaynak, sözde bebek haberinin eşleri, birbiriyle çelişen programlar nedeniyle bir süre ayrı zaman geçirdikleri 'zorlu bir dönem' sonrasında 'birbirine yaklaştırdığını' belirtti. 'Los Angeles'a daha seyrek seyahat ediyor ve çiftlerin danışmanlığından geçtiler, bu da iletişimi geliştirmeye yardımcı oldu. Onlar kadar tartışmıyorlar. Evliliklerinde bir kıvılcım yeniden alevlenmiş gibi görünüyor ”diye ekledi kabataslak habercisi.

Dergi, aktörün bazı ünlü arkadaşlarından yeni gelişi iddiasıyla yardım istediğini iddia etti. Adı açıklanmayan içeriden biri, 'George şaka yollu Brad Pitt'in arkadaşı olmasını istedi,' diyerek, Megan Markle ve Michelle Obama'nın Amal'a duş vereceğini ve eski Başkan Barack Obama'nın vaftiz babası olacağını da sözlerine ekledi. Açıkçası bunların hiçbiri doğru değildi. Hikaye, magazin gazetesinin aşırı aktif hayal gücünün bir ürünüdür. Makale tam olarak dokuz ay önce yayınlandı ve Amal başka bir ikiz grubu doğurmadı. Dedikoducu Polis o sırada bildirdiğimiz gibi, hikayenin yanlış olduğunu onaylayan George'un bir temsilcisiyle de konuştu.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis benzer bir anlatıyı düzeltti Star bu hikaye çıkmadan bir ay önce. O tabloid belirtti Geroge ve Amal Clooney, başka bir ikiz setine sahip olarak evliliklerini kurtarıyorlardı. . Sahte rapor, Amal'ın 'beş altı ay' geçene kadar hamileliğini ilan etmeyeceğini iddia etti, ancak bu ikisinin geleceğini görmediği bir 'mucize' idi. Dedikoducu Polis Ancak duruma yakın bir kaynakla konuştu ve Emel'in hamile olmadığını bize garanti etti. Beş altı ay sonra ya da bu konuda hiç açıklamadı çünkü hiç hamile kalmamıştı.

İthafen Yaşam tarzı Güvenilmez magazin dergisinin, eşlerin evlilik sorunları yaşadığını yalan bir şekilde iddia etme alışkanlığı vardır. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış belirttiği için sahte tabloid'i basmış George, Amal ile evliliğini bitiriyordu . Dergi, eşlerin çocukları için sürekli kavga ettiğini ve kişilikleriyle çatıştığını iddia etti. Derginin geçmişte yanlış olma geçmişine bakıldığında, uydurma hikayeyi çürütmek zor değildi ve sayfalarındaki herhangi bir hikayeye güvenmek imkansızdı.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

ist joanna am fixer ober schwanger