Geçen yıl bir tabloid iddia edildi George ve Amal Clooney doğum gününde ayrıldı. Bu hiç olmadı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. Geriye dönüp baktığımızda, yayının neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyor.

9 Mayıs 2019'da National Enquirer sonra iddia edildi George ve Amal Clooney evliliklerini yeniden rayına oturtmuştu sözde sorunların ardından işler bir kez daha dağıldı. Sözde içeriden biri dergiye, 'Mümkün olan en kötü zamanda birbirlerinin sinirlerini bozma gibi korkunç bir alışkanlıkları var ve her zaman sorunlu bir dönemden çıktıktan hemen sonra oluyor gibi görünüyor' dedi. Sözde kaynak, 'mutsuz olmaya mahkummuş gibi ve çatlakların üzerindeki hiçbir kağıtlama uzun vadede işe yaramayacak' şeklinde devam etti.



İsimsiz kaynak, çift arasındaki kırılma noktasının, George'un Amal'la sonuçlanan 'arkadaşlarıyla ayyaş bir kutlama' düzenlediğini iddia etti. Yarım yamalak kaynak, oyuncunun 'saçını düşürmek' istediğini iddia etti, ancak Amal 'büyük ölçüde sinirlendi çünkü George çok fazla içtiğinde ve ona daha sağlıklı bir şey yapması için yalvardı.' Sözde içeriden biri şu sonuca vardı: 'Ona göre, onun doğum günü olduğu gerçeği bir mazeret değildi, bu yüzden kız öfkeyle yürüdü ve onu yalnız doğum gününde aramaya bıraktı.'

Bu 'kaynak' kim olursa olsun, onun içgörüsü olmadığı aşikardı. George geçen yıl doğum gününde karısı tarafından 'terk edilmedi', ne de bu yıl doğum gününde terk edilmedi. Ayrıca hikaye çıktığında, George, doğum gününü evlerinde Amal'la geçirdiğini açıkladı . Aktör, 'Eşim ve ben akşam yemeği yedik, sadece ikimiz evde, bu güzeldi' dedi. Jimmy Kimmel Canlı . Oyuncu, arkadaşlarıyla bir partiden bahsetmedi. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında aptalca anlatıyı reddetti.

Enquirer Clooney'ler arasında iddia edilen problemler yaratma alışkanlığına sahip gibi görünüyor. Ocak 2019'da, Dedikoducu Polis yalan söyleyerek sahte tabloid baskın Julia Roberts kocasını George için terk ediyordu . Ne Clooney ne de Roberts elbette boşandı, eşlerini de birbirlerine terk etmediler.

Birkaç hafta sonra Enquirer yanlış belirttiği için yine tarafımızdan reddedildi Amal taşındı ve ikizleri beraberinde götürdü. r. Dedikoducu Polis bu uydurma masalları düzeltti. Amal taşınmadı, aslında Los Angeles'ta herkes birlikte karantina altına alıyor. Dergi, aktör ve eşi arasında hiç olmadığı yerde üst düzey bir drama yaratmayı seviyor gibi görünüyor. Tabloid'e güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.