Are Dennis Quaid ve nişanlısı Laura Savoie evlenmeden önce bebek sahibi olmayı mı planlıyorsunuz? Bir süre önce bir gazetenin iddia ettiği buydu. Fakat Dedikoducu Polis yanlış olduğunu kanıtlayabilir.

Geçen ay, TAMAM MI! Quaid ve nişanlısının çocuk sahibi olmak için düğünlerini arka plana attığını iddia etti. Sözde 'arkadaş', 'Bu, sahip olduğu en uyumlu ilişki' diyor. Bu yüzden Laura ile bir aile kurmayı memnuniyetle karşılıyor - yaşlı bir baba olmak onu rahatsız etmiyor. The Midway aktörün 28 yaşında bir oğlu ve 12 yaşında ikizleri var.Magazin dergisi, aday eşlerin henüz bir düğün tarihinin olmadığını, ancak 'düğümü bağlamadan önce bir bebek gelirse ikisinin de aldırış etmediğini' ekliyor. Kaynak, 66 yaşındaki Quaid'in 'yeni doğmuş bir bebekle başa çıkacak kadar enerjiye sahip' olduğunu söylüyor. Dennis, Laura ile bu yeni hayata cesur ve korkusuz gireceğini söylüyor.

Quaid ve Savoie bir gün kendi çocuklarına sahip olabilir. Dedikoducu Polis bu tabloid'in iddialarının tamamen yanlış olduğunu öğrendi. Quaid ve Savoie hamile kalmak için düğünlerini ertelemek yerine, aslında çoktan evlenmişlerdir. Çift gizli bir düğün vardı son sayısına göre, bu ayın başlarında Santa Barbara'daki bir tatil köyünde İnsanlar. Quaid güvenilir yayına 'Çok güzeldi' dedi. Bir kişi olarak kimliğini seviyorum.

Dennis Quaid’in adı gazetelerde çok sık geçmese de, ikinci eski karısı Meg Ryan , yıllardır tabloidlerin favorisi olmuştur. Geçen yıl National Enquirer Ryan ve onun tekrar tekrar erkek arkadaşı John Mellencamp olduğunu iddia etti gizlice evlenmişti . Gibi Enquirer iddialar gider, değildi o Ryan ve Mellencamp'ın o sırada nişanlı olduğu düşünüldüğünde tuhaf. Ancak Dedikoducu Polis Hikaye yayınlandıktan yaklaşık bir yıl sonra, Ryan ve Mellencamp sonunda nişanlarını kestiler. Bunun için çok fazla.

Bu nisan Yeni fikir iddia eden bir hikaye yayınladı Ryan, Russell Crowe ile yeniden bir araya gelmeye çalışıyordu , yirmi yıl önce kısa bir kaçış yaşadığı. Gölgeli bir kaynak tabloid'e 'Crowe muhtemelen her şeyin iyi olduğunu ve onlarla bittiğini düşündü' dedi, 'ama Russell için her zaman bir mum tutuyor ve şimdi bekar ve yeniden bağlantı kurmak için mükemmel bir fırsat.' Dedikoducu Polis Ryan'ın kendisi adına konuşma hakkına sahip bir temsilcisiyle görüştü ve bu da Dennis Quaid hakkındaki son iddia gibi hikayenin saçma olduğunu bize garanti etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.