Oldu Denise Richards 'Paranoyak bir erimeye saplandı' ve kocasıyla ilgili korkuları yüzünden Aaron Phyper 'bütünsel bir şifacı', 'ölüm için işaretlenmiş mi?' Bir gazetenin çok uzun zaman önce bildirmediği hikaye bu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve magazin dergisinin bunu nasıl bildirdiğiyle ilgili bazı sorunlar yaşadı.

National Enquirer İki ay önce Denise Richards'ı, Phyper'ın alternatif tıbbi uygulamaları nedeniyle ABD hükümetinden ajanların kendisiyle birlikte takip edildiğine olan inancından dolayı 'hayal ürünü' olarak tanımlayan bir hikaye yayınladı.Çıkış, sözde 'dost' olduğunu iddia etti. Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları star, ona Richard'ın akıl sağlığı hakkında içeriden bilgi sağladı, ancak hikayenin çoğu şovun bir ay önceki bölümünden bir sohbete dayanıyor. Bu makale, basılmayı hak eden bir şeyden daha fazlasını, yanlış bilgilerle dolu, özet olarak okuyor.

Her şeye rağmen, çıkış, daha geniş konuşmalardan birkaç tane seçkin alıntı sağladı, hepsi de açıkça bir girişimde bulunma çabasıyla. Vahşi Şeyler yıldız dengesiz görünüyor. Phyper, mesleğini diğer ev hanımlarına ve eşlerine anlatırken, 'Hastalıkların işleyişi ve işleyişi hakkında size öğretilen hiçbir şey doğru değil' dedi.

Ancak 'şüpheli karısı' hızla onu susturdu ve 'Bizi takip eden insanlar var - dikkatli olun' dedi. Kısa bir süre sonra, Richards 'Aaron muazzam sonuçlar elde ediyor ve bazı kuruluşlar bu sonuçları görmekten hoşlanmıyor çünkü aksi takdirde çok para kazanıyorlar.'

Bir kaynak, Richards iddiasına göre kendisinin ve kocasının takip edildiğinden o kadar emindi ki, ayak işlerini yürütmek konusunda bile isteksizdi. “Denise, Aaron ile birlikte doktorlar ve tıbbi kurumlar için tehdit olduklarına inanıyor. Bir tetikçinin nişangahında oturuyor olabileceklerinden endişeleniyor! '

ist gwen stefani schwanger auf der stimme

Gerçek yıldızın şüpheli karakterler tarafından takip edildiğine inandığı doğru olsa da, bölüm boyunca bu makalenin çok yoğun bir şekilde çekildiğini söyledi. Ancak Richards, ailesini takip edenlerin ABD hükümeti ajanları olduğuna inandığını asla söylemedi.

Richards, açıkça ailesinin güvenliğinden endişe duyuyor ve 'Büyük İlaç' grubundakilerin potansiyel olarak kendisini ve kocasını bütüncül tıbbi uygulamalarından vazgeçmeleri için sindirmeye çalışabileceklerini kabul etti.

Bu aşırı olsa da, Richards'ın iddialarını desteklemek için biraz davası var gibi görünüyor. Nisan bölümünde RHOBH söz konusu geri dönüş gösterildi Richards ve kocasının arkalarındaki bir arabaya dikkat çektiler ve daha önce onları takip eden arabayı gördüklerini belirttiler. Richards'ın iddiasıyla ilgili ne isterseniz söyleyin, en azından kendisini destekleyecek kanıtı vardı.

jessica springsteen geburtsdatum

Çıkış, bilerek Cherry, Richards'tan tamamen rahatsız görünmesini sağlamak için alıntılar seçti, ancak aktrisin temsilcisi, Richards'ın 'zihinsel sağlığının iyi olduğunu' açıkladı. Ayrıca, bölüm Nisan ayında yayınlandı ve muhtemelen aylar önce çekildi, ancak çıkış bundan daha önce hiç bahsetmedi. Belki TiVo'da önce geçmek için birkaç şovu daha vardı.

İlk kez bir gazetecinin Denise Richards'ı veya bağlantılı diğer yıldızlardan birini hedef alması çok uzak. RHOBH . Daha geçen ay Dedikoducu Polis bir masalı çürüttü Küre iddia edilen Lisa Rinna, Richards ile olan kan davası yüzünden açlık çekiyordu. . Bu sadece doğru değildi. Ondan önce, iddia ettiği için aynı gazeteyi basmıştık. Charlie Sheen ve Richards kendi realite şovlarını yapıyorlardı birlikte. Açıkçası, bu proje asla ortaya çıkmadı, çünkü hikaye baştan beri yanlıştı.

Kararımız

Denise Richards takip edildiğine inandığını söylese de, National Enquirer, yıldızın hükümet ajanlarının peşinde olduğuna inandığını iddia ettiğinde kendi dönüşünü ekledi ve çıkış, Richards'ın tetikçiler tarafından hedef alınmasından korktuğunu iddia ederek tamamen denize düştü.