Denise Richards ve Charlie Sheen’in ilişki sert oldu.Tazeleme ihtiyacın olursa, 2002'deki düğünden sadece iki yıl sonra, Richards ilk kızı Sheen’in ikinci adı olan Sam'i doğurdu. Ne yazık ki, evli ailenin mutluluğu uzun sürmedi, çünkü Richards 2005 yılında ikinci kızları Lola'ya altı aylık hamileyken boşanma davası açtı.Kızların fiziksel velayetini kazanan Sheen, o zamanki kişisel sıkıntılarının ortasında bu hakları teslim etmek istediği 2010 yılına kadar hala yasal haklara sahipti. Ne yazık ki, ikisi sonraki yıllarda çocuklarıyla ilgili olarak mahkemeye girip çıkarken, bu işlerin sonu değildi.

Boşanma Dramı Gerçekten Önemli Olanı Asla Kabul Etmedi

Dramalarına rağmen, Richards kızlarını her şeyden korumak için elinden geleni yaptı. Görünüşe göre harika bir iş çıkardı. The RHOBH star, kızı Sam’in 17. doğum gününü tatlı ve samimi bir gönderiyle kutlamak için geçtiğimiz günlerde Instagram'a gitti.Zamanın ne kadar hızlı uçtuğunu düşünen Richards, 'olduğun güzel genç kadına çok şaşırdığını' ve 'Seninle gurur duyuyorum. İçten dışa güzelliğin ötesinde ve çok şefkatlisin. '

Richards, mesajın yanı sıra, kızının yakın zamanda çekilmiş bir dizi fotoğrafını ve bir İnsanlar Sam’in doğumunu duyuran dergi kapağı. Kendiniz kontrol edin!

Rock of Love Gewinner der ersten Staffel
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Denise Richards (@deniserichards) tarafından paylaşılan bir gönderiRichards’ın en büyük çocuğu Sami tarafından giderken, ona bakılırsa, hayat dolu ve hayat dolu genç bir kadın gibi görünüyor. Instagram hesabı . Babasıyla olan ilişkisiyle konuşamasak da Richard’ın geçmişte yorum yaptı Sheen'i çocuklarıyla ilgili tüm etkinliklere davet etti.

Gelecekte Sam için en iyisini umuyoruz!

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lily AT & T'den Kimdir? Milana Vayntrub Hakkında Her Şey

Instagram'da Kesha Bares Yanakları, Uluslararası Kadınlar Gününü Kutlamak İçin 'Popo Öpücüğü' Kullanıyor

Jenna Bush Hager 'Today Show'da Çıktı mı? İşte En Son Haberler

Rapor: Mark Harmon, Scott Bakula Feud Üzerine 'NCIS: New Orleans' ı İptal Etti

Rapor: Prens Harry ve Meghan Markle Net Röportaj İçin '500 Milyon Dolar'