Dır-dir Denise Richards baştan çıkarılmak Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları ? Bir tabloid, aktrisin Brandi Glanville ile oynadığı dram nedeniyle artık gösterinin bir parçası olmayabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi kontrol ettim.

Denise Richards’ın Ev Hanımı Olarak Günleri Bitti mi?

'Diva Denise’ın Günleri On Housewives' dergisindeki son makalenin manşetini okuyor National Enquirer . Eşlik eden makale, Denise Richards'ın söylentilerle ilgili olaylar hakkında Brandi Glanville'e ateşkes mektubu gönderdikten sonra tartışmalı realite şovundan başlatılabileceğini söylüyor. Dramaya aşina olmayanlar için, iki realite yıldızı, sonradan anlaşmazlığa düştü. Glanville, Richards ile takıldığını iddia etti . Richards, bunun olduğunu yalanladı ve bu, iki realite yıldızının devam eden bir kan davasına girmesine neden oldu.The Enquirer 'Denise şimdiye kadarki 'en kötü' ev hanımı seçildi ve yapımcılar şimdiden onun yerini almaya çalışıyorlar” şeklinde sözde kaynaklardan alıntı yapmaya devam ediyor. Sözde içerdekiler, oyuncunun franchise'ın bir parçası olmak istediğini iddia ediyor, ancak dizinin yaratıcıları onun imajını bir realite şovunda olmak için 'çok fazla kontrol ettiğini' düşünüyor.

Richards dönecek mi?

Richards'ın Glanville'e bir ateşkes mektubu verdiği doğru olsa da, tabloid'in önermelerinin geri kalanı yanlıştır. Yapımcıları ev hanımları Franchise, Richards'dan kurtulmaya karar vermedi. Bravo temsilcisi bunun doğru olmadığını söyledi. Richards'ın seriye dönüp dönmeyeceği henüz doğrulanmadı, ancak memnuniyetle karşılanmadığı fikri tamamen uydurma.

Prinz Harry und Meghan Scheidung

'Gerçek Ev Kadınları' Serisinin Dramı

Bu aynı zamanda, magazin dergilerinin gazeteler hakkında ilk kez yanlış hikayeler uydurmaları da olmazdı. Gerçek Ev Kadınları imtiyaz. İki ay önce, Küre bunu iddia etmek için Lisa Rinna açlıktan ölüyordu Denise Richards'la olan kavgasının ortasında. Çıkış, Rinna'nın Richards ile şiddetli kan davası nedeniyle kendisini hasta ettiği noktaya kadar strese girdiğini iddia etti. Hala Dedikoducu Polis Rinna ve Richards'ın gerçek hayatta arkadaş olduklarını ve Rinna'nın her zaman zayıf olduğunu belirtti. Yanlış anlatıyı düzeltmek için zaman kaybetmedik.

Bunu takiben, Yaşam tarzı iddia etti Mo’Nique, NeNe Leakes'in yerini alıyordu üzerinde Atlanta'nın Gerçek Ev Kadınları . Dergi, yanlış bir şekilde, Leakes'in diziye geri dönmemesinin istendiğini ve komedyenin, onun yerine mükemmel bir alternatif olarak şovun yapımcıları tarafından izlendiğini belirtti. Ancak, Leakes'in gösteriden ayrıldığına dair gerçek bir onay yoktu ve Mo’Nique de söylentiyi yalanladı. Dedikoducu Polis O zamanki sahte hikayeyi düzeltti, tıpkı bu son söylenti gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.