Dır-dir Demi Moore geri kazanmak için plan yapmak Bruce Willis ? Bir magazin gazetesinde yer alan yakın tarihli bir hikaye, aktrisin karantinadayken eski kocasıyla tekrar bir araya gelmeye çalıştığını iddia ediyor. Her şey, Moore tarafından iki hafta önce yayınlanan şu anki ünlü Instagram Gönderisinden kaynaklanıyor. Dedikoducu Polis rekoru doğrudan konuyla ilgili olarak belirleyebilir.

Yazan yeni bir makaleye göre KB Moore, Willis ile tekrar bir araya gelmek için bu mevcut salgını kullanıyor. Çıkış, Willis'in karısı Emma Heming'in koronavirüs salgını sırasında Moore ve üç kızıyla birlikte kalan aktörle 'iyi' gibi davranırken Moore'un gerçekte neyin peşinde olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını iddia ediyor. Sözde içeriden birinin yayına, aktrisin eski kocasıyla ne kadar çok zaman geçirirse, 'ona karşı eski duygularını yeniden uyanırken o kadar çok bulduğunu' söylüyorlar. Sözde bir kaynak 'Demi, Bruce'u yeniden tanımaya başladı ve kilitlendikten sonra devam etmek istiyor' diyor.Şüpheli kaynak şöyle devam ediyor: “Ailelerinin ona ihtiyacı olduğunu göstermeye devam etmeyi planlıyor. Zor olmayacak, sadece Bruce'un küçük parmaklarının etrafına sarıldığı kızlarını askere alacak. ' Tabloid bir fotoğraf kullanıyor Moore, Willis ve kızlarının Instagram sayfasında bir paylaşımda bulundu. aktrisin Willis ile olan aşkını yeniden canlandırmaya çalıştığının kanıtı olarak birkaç hafta önce eşleşen pijamalar giyerek internette yayıldı. Dergi, Willis'in karısının Moore'u hiçbir zaman bir tehdit olarak görmediğini iddia ediyor, ancak 'Bruce onunla karantina yapıyor ve hepsi eşleşen pijamalar giyiyor, hangi karısı bundan tehdit almaz?'

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Aile bağı

Tarafından paylaşılan bir yayın Demi Moore (@demimoore) 7 Nis 2020 9:11 PDT tarihinde

Bu hikayenin tek gerçeği, Willis'in karantina altındaki bu günlerde Moore ve kızlarıyla birlikte kaldığıdır. Makalenin geri kalanı tamamen yanlıştır. Moore, Willis'i geri kazanmaya çalışmıyor. Magazin gazetesi Instagram gönderisini Moore'un 'planlarının' kanıtı olarak göstermeye çalışsa da, bu, eski çiftin ailelerinin eğlendiği ve durumu en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştığı masum bir fotoğrafı. Ek olarak, Moore ve Willis boşandıktan sonra yıllarca iyi ilişkiler içindeler. Birbirlerinin sonraki ilişkilerini aktif olarak desteklediler, geçen Mart gibi Moore, Willis'in Onuncu Yıldönümü kutlamalarına Heming'de katıldı. Neden birden onu Heming'den çalmak için komplo kurdu? Ayrıca, Dedikoducu Polis Moore için 'saçma' diyen bir temsilciyle konuştu.

Demi Moore ve Bruce Willis Hugging

(Getty Images)

Bu ilk kez olmadığı için bu yanlış tabloid'e de güvenmek zor. KB Demi Moore ve Bruce Willis hakkındaki anlatıları ile dışındaydı. Aralık 2019'da, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için sahte dergiyi çürüttü Moore ve Willis kızları Tallulah için bir müdahale sahneliyorlardı. . Yayının temelsiz anlatısını kontrol ettik ve hiçbir gerçek olmadığını gördük. Dedikoducu Polis Ayrıca derginin haberinin 'kesinlikle doğru olmadığını' söyleyen duruma yakın bir kaynakla da konuştu. Yayın, eski çift hakkındaki haberlerinde tamamen güvenilmez. Açıkçası, bir tabloid'in viral Instagram gönderisine dayanan hareketsiz bir hikaye icat etmesinin bu kadar uzun sürmesi bizi şok etti.

Kaynaklar

  • Carrie Gordon, Demi Moore Sözcüsü, 20 Nisan 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.