Dır-dir Demi Moore büyükanne olmak istediği için üç kızını hamile kalmaya zorluyor? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve bunun saçma olduğunu öğrendik.

Göre TAMAM MI! Ancak 55 yaşındaki oyuncu tekrar anne olmak için çaresizdir, ancak yaşından dolayı bunun bir seçenek olmadığını bilir. Bunun yerine, sözde kızlarına baskı yapıyor Rumer , 30, İzci , 27 ve Tallulah Willis , 24, torunlarını sağlamak için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Demi evlat edinme fikrini oyaladı, ancak kendi yetişkin çocuklarının hamile kalması daha mantıklı görünüyor.'Sözde kaynak, Moore'un 'boş yuva sendromundan muzdarip olduğunu ve bir torunun üzerine düşüp şımartmaktan hoşlanacağını' söyleyerek devam ediyor, 'Demi çocukların yanında olmayı seviyor ve kızlarına her zaman yardım etmekten mutlu olduğunu zaten söyledi. . ' Şüpheli habercisi ekliyor: 'Bir kurtarma köpeği evlat edinerek annelik içgüdülerini tatmin etmeye çalıştı ama bu duygusal boşluğu doldurmuyor.'

Dedikoducu Polis Ancak Moore'a yakın bir kaynakla görüştüler, o da anonimlik koşuluyla magazin dergisinin makalesinin basitçe 'doğru olmadığını' söyledi. Oyuncu kızlarını hamile kalmaya ikna etmeye çalışmıyor. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, kızlardan hiçbiri evli değildir ve içlerinden herhangi birinin şu anda ciddi bir ilişkisi olup olmadığı belirsizdir. Her şeye rağmen, Moore'un bir bebek istediği ve kızlarını bir bebek sahibi olmaya zorladığı fikri saçma.

Ek olarak, bunun ilk sefer olmayacağından bahsediyor Dedikoducu Polis yakaladı TAMAM MI! oyuncu ve çocuklarını içeren bir hikaye uyduruyor. Geçen yıl, dergiyi, Moore'un 1996'daki komedisinin yeniden çevriminde en büyük kızı Rumer'ı yöneteceğini iddia ettiği için çektik. Striptiz . Dergi, Rumer'in elbiselerini ekrana dökmeye istekli olduğunu ve bunun için annesinin kameranın arkasında olacağına güvendiğini iddia etti. Raporu çıkar çıkmaz çürütdük ve zamanın gösterdiği gibi, hiçbir zaman Striptiz geliştirmede yeniden yaratın.

Magazin dergileri, oyuncu ve kızları hakkında hikayeler uydurmakla meşgul olmadıklarında, aşkını canlı olarak hedefleme eğilimindedirler. Dedikoducu Polis yakın zamanda düzeltildi TAMAM MI! Kardeş yayını, National Enquirer yanlış bakım için Moore, Ed Helms ile çıkıyordu. film setinde buluştuktan sonra Kurumsal Hayvanlar . Romantik söylentilerde hiçbir gerçek yoktu ve Moore'un kızını hamile kalmaya zorlamasıyla ilgili bu son öncül artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.