Demi Moore ve Ed Helms İkisinin yeni film setinde bir ilişki başlattığını iddia eden yanlış bir tabloid raporuna rağmen çıkmıyorlar. Dedikoducu Polis sadece söylentileri çürütebilir. Hem komedi yıldızı hem de aktrisin tekrarları bize ikisi arasında romantizm olmadığını söylüyor.

Ryan Reynolds und Sandra Bullock heirateten

Göre National Enquirer , Moore ve Helms komediyi çekerken başarılı oldu Kurumsal Hayvanlar bu yılın başlarında. Çıkış, 55 yaşındaki aktrisin genellikle 20'li yaşlarındaki erkeklerle çıktığını belirtiyor, ancak 44 yaşındaki Helms ile yaşına daha uygun bir ortak bulduğunu söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye 'Demi, daha genç erkeklerle çıkmanın uzun vadede iyi bir öngörüye sahip olmadığını anlamaya başlıyor' dedi. 'Ed, Demi'den 11 yaş küçük olabilir, ancak başarısız olduğu diğer adamlardan çok daha olgun.'Prizin şüpheli kaynağı, Moore'un arkadaşlarının kendi yaşına daha yakın bir adamla çıktığı için mutlu olduğunu söylerken, aktris 'artık kendisinden çok daha genç erkeklerle takılarak hiçbir şeyi kanıtlaması gerektiğine inanmıyor.' Görünüşte sahte olan ihbarcı ekliyor: 'O ve Ed'in pek çok ortak yanı var ve ortağı olduğundan daha kolay çocuğu olabilecek bir adamla konuşmaktan daha kolay iletişim kurabilirler.' 'İçeriden' ayrıca Moore'un Helms ile olan ilişkisinin 'kalıcı olabileceğini ve bir yetişkinle daha çok eğlenebileceğini' umduğunu iddia ediyor.

Bu hikaye, anonim ve izlenemeyen bir 'kaynaktan' gelen söylentilere dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Holmes'un Moore ile çıkmadığını söyleyen sözcüsünü kontrol etti. Ek olarak, müdürü bize onların bir çift olmadığını onayladı. Görünüşe göre güvenilmez dergi, bir film çeken iki ünlüyü romantik bir şekilde birbirine bağlamaya karar verdi. Ayrıca not edilmelidir. Enquirer Kardeş yayını RadarOnline, web sitesinde bu hikayenin bir versiyonunu yayınladı, ancak birkaç saat sonra herhangi bir açıklama yapmadan kaldırdı. Dedikoducu Polis , şimdi gizemli bir şekilde ortadan kaybolan makalenin bir ekran görüntüsünü yayınladı.

The Enquirer aktrisin aşk hayatıyla ilgili doğru haberler almak söz konusu olduğunda tamamen güvenilir değil. Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia ettiği için geçen yıl tabloid gazetesini basmıştı. Moore, Brad Pitt ile 'şehvetli yoga' yapıyordu . 2016'da yayın, Tobey Maguire ile bir araya gelmesiyle ilgili bir hikaye uydurdu. Çıkış, birkaç isim vermek gerekirse Moore'u yanlış bir şekilde Zac Efron, Thomas Jane ve Joe Manganiello gibi ünlü adamlarla ilişkilendirdi. Helms ile var olmayan aşkını içeren bu son makale daha kurgu.

Jason Momoa Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa
Demi Moore Ed Helms

(RadarOnline)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.