Bir tabloid iddiaları Demi Moore ve Tom Cruise geçen yıl gizlice çıkmış. İkisi uzun süredir arkadaş olsalar da, çiftin kimsenin haberi olmadan romantik bir ilişki içinde olduklarını duymak biraz şok edici. Dedikoducu Polis masalı araştırıyor.



Tom Cruise ve Demi Moore’un Gizli Aşk İlişkisi

Göre Yaşam tarzı , Tom Cruise ve Demi Moore, yirmi yıldan fazla süren bir arkadaşlığın ardından sessiz bir ilişki yaşadılar. Dergi, Cruise'un Moore'u sonunda evlenebilmeleri için Scientology'ye dönmeye çağırdığını iddia ediyor. “Demi, Tom'u gerçekten severdi. Onların birlikte olduklarını hayal edebiliyordu. Bu yüzden Tom Önerdiğinde Scientology dersleri aldığında ve biraz edebiyat okuduğunda, sadece ayaklarını daldırdığında, Demi tüm kalbiyle kabul etti, ”diyor bir kaynak.



Oradan, içeriden biri Moore'un sonunda durum hakkında bir 'fikir değişikliği' yaşadığını öne sürüyor. Kaynak, 'Demi açık fikirli olmaya çalışırken, görmezden gelemeyeceği kırmızı bayraklar vardı' diye devam ediyor ve Cruise'un oyuncuya tartışmalı dine katılmaları için 'baskı uyguladığını' ekliyor. Birlikte olabilmelerinin ve evlenebilmelerinin tek yolunun Scientology'ye katılmak olduğunu söyledi ve kendini kapana kısılmış hissetmeye başladı. Bunu yapamadı, aşk için bile. Demi ve Tom'un sona ermesinin nedeni bu, ”diye açıklıyor içeriden.

Demi’nin Kalbi Değişimi

Maneviyat söz konusu olduğunda Moore her zaman açık fikirli olmasına rağmen, durumu arkadaşları ve ailesi ile tartıştıktan sonra dönüşümün ne kadar potansiyel olarak izole edileceğini anladığını söyleyen yayın devam ediyor. 'Demi’nin yakın çevresi, katılmaya olan ilgisi karşısında şok oldu. Ona bunu yapmamasını söylediler ve Scientology ve Tom uğruna, ona en yakın olanları onaylamayanları kesmek zorunda kalma olasılığı, işe yaramaya başladı. Bu bir uyandırma çağrısıydı, ”diye açıklıyor kaynak.



İçeriden biri, Moore'un endişelerini dile getirmek için Cruise'u aradığında 'alıcı olmadığını' ve onunla tartışmadığını iddia ediyor. Dergi, ikisinin o zamandan beri birbirini görmediğini iddia ediyor. Muhbir, 'Demi telefonu kapatır kapatmaz, bir kurşunun peşine düştüğünü anladı,' diye sonlandırdı.

Bu Hikayeyi Daha Önce Duymuştuk

Dedikoducu Polis hala sahte parçayı satın almıyor. Bunun nedeni, daha önce aynı anlatıyı düzeltmiş olmamızdır. Geçen yıl ayrı bir tabloid, KB , iddia etti Tom Cruise Demi Moore'u ikna etmeye çalıştı 'Scientology gelini' olacak. O zaman, Gossip Co p raporu duruma yakın bir kaynak tarafından çalıştırdı. Kusursuz içeriden bilgimiz bize hikayenin doğru olmadığını söyledi. Bu nedenle, eğer bu dergi çiftin bir yıl önceki tarihli olduğunu iddia ediyorsa, bu da yanlıştır.

Daha, Dedikoducu Polis anlatılara güvenmemeyi öğrendi Yaşam tarzı ünlüler hakkında yayınlar. Örneğin, aynı kuruluş yakın zamanda Bruce Willis'in karısı Emma'nın Demi Moore ile savaşmak istedim aktör üzerinde. Gerçekte, üçlü gayet iyi anlaşıyor, ki Dedikoducu Polis açıkladı.



hat William Kate Middleton betrogen

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Harry Rehabilitasyona mı Gidiyor?

George Clooney, Karısı Amal Tarafından 'Terk Edildi' mi?

Ashley Graham, Instagram'da Şımarık İç Giyimde Streç İşaretleri Gösteriyor

Rapor: Lisa Rinna, Harry Hamlin Scott Disick ile Arkadaş Genç Kız Üzerine 'İğrenmiş'

Prens Charles, 'Kraliyet' Tepkisi Nedeniyle 'Saraydan Atıldı'?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.