Demi Moore ve Bruce Willis 25 yaşındaki kızları için bir müdahale sahnelemiyorlar Tallulah Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Eski eşler, kızlarının iyiliğiyle ilgilenmezler. Dedikoducu Polis temelsiz hikayeyi düzeltebilir.'Demi & Bruce Reunite To Save Their Daughter' yazısının son sayısında dramatik bir başlık okuyor. KB . Ekteki makale, Tallulah'ın Los Angeles'ta son zamanlarda yaptığı bir kahve turu sırasında 'düzensiz davranışlar' sergilediğini söylüyor. Sözde 'seyirci' çıkışa, 'Tallulah her yerde kollarını salladı ve başını geriye atıp çılgınca gülüyordu' dedi. Bana göre, elinde tuttuğu buzlu kahveden çok daha sert bir şey içmiş gibi görünüyordu.Unutulmamalıdır ki, Tallulah'ın buzlu bir kahve tutarken güldüğü fotoğraflar var. Bu, kontrolden çıkmış bir kişinin işareti değildir. 25 yaşındaki model ve sanatçı, bazı arkadaşlarıyla eğlenceli ve zararsız bir geziye çıktı. Magazin gazetesinin 'izleyenleri' ya yanlıştır ya da yoktur.

Yine de şüpheli bir başka içeriden biri Tallulah'ın 'kaygan bir yokuşta' olduğu ve hızla kilo verdiği konusunda ısrar ediyor. Şüpheli kaynak, 'Demi, Bruce ve kız kardeşleri] Rumer ve Scout mutlu değil,' diye ekliyor. 'O bir torba kemikten başka bir şey değil - aslında, biraz daha doldurmaya başlamazsa bir müdahale sahnelemekten bahsediliyor.'der ganze wayans Stammbaum

Gerçekte olan şey şu: Geçen ay, Tallulah ve kız kardeşi Rumer bir röportaj için Moore'a katıldı Jada Pinkett’in Facebook şovunda Kırmızı Masa Sohbeti , bu sırada Tallulah 15 yaşındayken neredeyse alkol zehirlenmesinden ölmek üzere başladı. Genç kadın alkolle savaşında ve ardından annesinin yanına taşınmayı da içeren tedavi konusunda çok samimi davrandı. Temmuz ayında, Tallulah, beş yılını bir Instagram gönderisiyle kutladı 'Akşamdan Kalma Yok' yazan bir pastadan. KB Tallulah’ın geçmişteki sorunlarını başka bir müdahaleye ihtiyaç duymasıyla ilgili saçmalıklarla kullanıyor. Durum böyle değil.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize derginin raporunun 'kesinlikle doğru olmadığını' söyledi. Güvendiğimiz içeriden bilgimiz, Tallulah'ın 'başarılı, ayık ve giyim hattına odaklanmış' olduğunu da garanti ediyor. Ayrıca Tallulah'ın her zaman zayıf olduğu ve son zamanlarda kilo verdiğini gösterecek hiçbir şey olmadığı da unutulmamalıdır.

KB ayrıca Tallulah’ın ünlü annesi hakkında pek çok saçmalık uyduruyor, bu yüzden sahte hikayeye şaşırmadık. Ekimde, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Tom Cruise, Moore'a 'Scientology gelini' olması için yalvarıyordu. Bundan önce dergi attı Moore, Robert Pattinson ve Sienna Miller ile sahte bir aşk üçgeninde . Bu son makale daha kurgu.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hat Rob Lowe Kinder?