Demi Lovato ve Wilmer Valderrama yanlış bir tabloid haberine rağmen bir araya gelemiyorlar. Dedikoducu Polis sahte iddiayı çürütebilir. Eski sevgililerin yeniden bir araya gelmediğini öğrendik.

Şarkıcı geçen ay arkadaşça bir sohbet için eski erkek arkadaşının Instagram canlı yayınına girdi. 'That’ 70s Show 'yıldızı, ona hafta içinde daha sonra buluşmaları gerektiğini söyleyerek sohbeti bitirdi. Etkileşim teşvik etti Star Altı yıl çıktıktan sonra 2016'da ayrılan eski sevgililerin romantizmini yeniden alevlendirdiğini iddia etmek.Sözde bir kaynak dergiye 'Bunu yavaşça alıyorlar' dedi. Wilmer onu sevmekten asla vazgeçmedi ve eski Demi'nin geri dönmesi onu çok heyecanlandırdı. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Kadın sağlığı üzerinde çalışırken geri adım atmak zorunda kaldı, ancak kıvılcım hala orada.'

Dedikoducu Polis Lovato’nun kampındaki bir kişiyle görüştü ve bize eski erkek arkadaşıyla geri dönmediğini söyledi. Şarkıcı, 2016'daki ayrılıklarından bu yana Valderrama ile çok iyi anlaşıyor ve hala yakın arkadaşlar, ancak yine bir çift değiller.

Oyuncu, son zamanlarda bağımlılıkla mücadelesinde eski sevgilisini destekledi ve Temmuz 2018 aşırı dozunun ardından onu hastanede ziyaret etti. Valderrama, ayıklığı üzerinde çalışırken eski sevgilisini desteklemeye devam etti, ancak ilişkileri artık romantik değil. Oyuncuya yakın bir kaynak benzer şekilde söyler Dedikoducu Polis bir daha eski sevgilisiyle çıkmayacağını.

Kayda değer, Star pop yıldızının aşk hayatı hakkında çok az fikir sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi çağırdı Lovato, 'Grey’in Anatomisi' aktörü Jesse Williams ile çıkıyordu. . Zamanın kanıtladığı gibi, çift arasında asla bir romantizm olmadı.

meine 600 lb Leben Steven Assanti Episode

Bu aynı zamanda, Lovato'nun eski erkek arkadaşıyla tekrar bir araya gelmesiyle ilgili bir hikayeyi çürütmek zorunda kalacağımız ilk sefer olmayacaktı. Şarkıcının geçen yıl aşırı doz almasının ardından, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Kardeş yayını, Yaşam tarzı , bunu yanlış bildirmek için Lovato ve Valderrama evlenecekti sağlık korkusunun ardından.

Bundan kısa bir süre önce, Star Diğer kardeş yayını, TAMAM MI! hakkında benzer bir hikaye uydurdu Lovato ve Valderrama bir düğün planlıyor . Her ne sebeple olursa olsun, dedikodu medyası eski arkadaşlık kavramını kafasını dolduramaz gibi görünüyordu. Şarkıcı ve aktörün iletişim halinde olması, ilişkilerini yeniden canlandırdıkları anlamına gelmez. Hayranlarla Instagram canlı akışı üzerinden sohbet etmek de mutabakat anlamına gelmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.