Demi Lovato Arkadaşları yeni erkek arkadaşının model olmasından endişeleniyor. Austin Wilson , onun üzerinde kötü bir etkisi olabilir mi? Bu, bu hafta bir gazeteden gelen sahte iddia. Dedikoducu Polis tamamen kurgusal buldu.

Star Lovato’nun yeni alevinin sosyal çevresinde sorunlara neden olduğunu iddia ediyor. Lovato’nun isimsiz bir 'arkadaşı' dergiye, 'Tam olarak birlikte olması gereken hoş, sıkışık erkek arkadaş değil,' dedi. 'Endişe şu ki, Demi eski yöntemlerine geri dönecek. Kaynak ona deli oluyor, ama her zaman sinirli erkeklerden hoşlanıyor ”diyor. 'Onun evinde takılıyorlar, film izliyorlar ve paket siparişi veriyorlar, ancak arkadaşları hala onun kötü haber olduğundan endişeleniyorlar.'Dedikoducu Polis Hikayeyi, Lovato’nun kampındaki kaynaklarımızdan biri tarafından yayınladı, o da hikayeyi hemen reddetti ve herkesin mevcut durumdan oldukça memnun olduğunu belirtti. Lovato’nun uyuşturucuyla olan geçmişinin kamusal doğası, magazin dergilerinin bunu ellerinden geldiğince ona karşı kullanacakları anlamına geliyor. Bu parça, şarkıcı ve erkek arkadaşını, bağımlılık karşısında nüksetmenin eşiğinde veya çaresiz iki kişi olarak yanlış tanımlamaya yönelik ince örtülü bir girişim gibi görünüyor. Bu, çift ve arkadaşları da dahil olmak üzere dahil olan herkes için basitçe zalimce. Hem Lovato hem de Wilson bir yıldan uzun süredir ayık durumda ve her birinin bağımlılıkla baş etmede kaydettiği adımlardan şüphe etmek için kesinlikle hiçbir neden yok.

Lovato aslında Instagram gönderisinin tamamını arkadaşlarına adadı bu yılın başlarında, inişli çıkışlı dönemlerinde şefkatleri, sabırları ve kabulleri için onları övdü. Lovato, 'Ve sen beni ve yaptığım her küçük şeyi o kadar destekliyorsun ki ... en önemlisi, [küfürden] geçerken başkalarının yaptığı gibi beni asla terk etmedin,' diye yazdı Lovato. 'Yargılamadan ve sadece sevgiden dinlemek için oradaydın ve bunun benim için ne anlama geldiğini asla tam olarak ifade edemem.' Şarkıcının arkadaşları kesinlikle onun muhakemesinden şüphe duyacak ya da sırlarını yarım yamalak yayınlara sızdıracak tipler değiller.

Bu ilk değil Star Lovato’nun aşk hayatından yararlanmaya çalıştı. Mayıs ayında, tabloid yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Lovato, eski erkek arkadaşı Wilmer Valderrama ile yeniden bir araya geliyordu. . Ondan önceki yıl, yanlış bir şekilde iddia etti Jesse Williams ile çıkıyordu . Çıkış, şarkıcının kişisel yaşamına dair herhangi bir içgörüden yoksun olmaya devam ediyor ve bu temelsiz söylentiler için onları aramaya devam edeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.