Son zamanlarda bir tabloid'de yayınlanan bir makale iddia ediyor Demi Lovato olabilirdi evlenmek çok yakında. Ama bu doğru mu? Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve işte ortaya çıkardıklarımız.

Wer ist Michael Strahan zu sehen

'Eşleşmeye Hazır', yeni bir hikayenin başlığını okur. ABD Haftalık . Dergi, Demi Lovato'nun yeni sevgilisi Max Ehrich'e yerleşmek istediğini iddia ediyor. Yayın, şarkıcının son birkaç yıldaki çalkantısını, özellikle de Temmuz 2018'de, yanlışlıkla aşırı doz aldığında. Dergi, birden fazla 'kaynağın', Ehrich'in sevgilisi için zaten bir nişan yüzüğü tasarladığına ve taşın 'devasa' olduğuna inanıyor.Başka bir sözde içeriden biri dergiye 'O ve Demi nişanlanmaktan bahsediyorlar,' diyor, ancak Ehrich, 'muhtemelen karantina sona erdiğinde önümüzdeki birkaç ay içinde evlenme teklif edecek.' Çıkış, Ehrich evlenme teklif ettiğinde, Lovato’nun sevdiklerinin onayını almanın bir sorun olmayacağını savunuyor. Sözde içeriden 'Demi'nin ailesi onu seviyor' diye devam ediyor. Yayın, aktör önerene kadar, kendisi ve Lovato'nun mevcut salgın sırasında birbirlerinin arkadaşlığından keyif aldıklarını belirtiyor.

Gazeteye göre, çift kendi kendine tecrit halindeyken 'iş için zaman ayırmakla ilişkileri için zaman ayırmayı dengelemeye çalışıyor.' Sözde içeriden biri, 'Demi stüdyoda ve Max de müziği üzerinde çalışıyor' diyor. Hikaye, birlikte yaşamanın çiftin aşkının 'çiçek açması' için bir şans verdiği sonucuna varır. 'Birbirleri üzerinde çok olumlu etkiler. İlişkilerinden ve işlerin nereye gittiğini görmekten heyecan duyuyorlar. Max, Demi'ye aşık oldu ”dedi isimsiz kaynak dergiye.

Elbette, Lovato ve Ehrich birlikte çok mutlu görünüyorlar. Lovato, birkaç hafta önce Instagram sayfasında çiftin bir fotoğrafını paylaştı . Ancak çift, evlilik ya da nişan için herhangi bir plan açıklamadı. Dedikoducu Polis, hikayeyi gerçek olmadığı için tamamen reddeden çifte yakın bir kaynakla konuştu. Bu nedenle, çiftin sözde 'evlilik' planları hakkındaki bu son hikayeyi göz ardı ediyoruz.

Açıkçası, Lovato hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda magazin dergileri pek güvenilir değil. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star ile aynı şirkete ait olan dergi ABD Haftalık , Mayıs 2019'da yanlış belirttiği için Demi Lovato, eski erkek arkadaşı Wilmer Valderrama ile tekrar bir araya geldi. . Magazin gazetesi eski sevgililerin yeniden bir araya gelmesi konusunda ısrar etti ama Dedikoducu Polis Lovato’nun kampındaki bir kişiye ulaştıktan sonra hikayenin doğru olmadığını öğrendi.

Bu yılın başlarında, yanlış bir şekilde belirttiği için yayını tekrar çürütmüştük. Lovato, Valderrama’nın katılımı konusunda 'harap olmuştu' . Sahte hikaye, Lovato'nun eski erkek arkadaşı için 'mutlu' olmasına rağmen haberi pek iyi karşılamadığını iddia ediyordu. Bu doğru değildi. Şarkıcı ve O 70'lerin Şovu yıldızın aralarında 'kötü kan' yoktur. Dedikoducu Polis ayrıca hikayenin gerçeği olmadığına dair bize güvence veren duruma yakın olan kendi kaynağımızla da görüştük.

GÜNCELLEME: 22 Temmuz'da Demi Lovato, Instagram'da Max Ehrich'in gerçekten “soruyu attığını” ve evliliğinde elini kabul ettiğini duyurdu! Magazin gazetesi, Dedikoducu Polis'in gözden kaçırdığı ya da doğru tahmin ettiği arka plan bilgisine sahip olsa da, Bize Haftalık Hikayeyi neredeyse bitmiş gibi alıyor ve bu yüzden bu düzeltmeyi yayınlıyoruz, hikayenin aslında doğru olduğuna dikkat çekiyoruz. Lovato ve Ehrich'i tebrik ederiz!

https://www.instagram.com/p/CC-S49WhMDR/

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.