Demi Lovato haberi tarafından 'harap' Wilmer Valderrama Yeni kız arkadaşıyla nişan, Amanda p Pacheco ? Bu hafta bir gazetede çıkan cesur iddia bu. Dedikoducu Polis yanlış olduğunu buldu.Göre Star , Lovato nişan konusunda ayrıldı. İsimsiz bir kaynak dergiye, 'Demi onun adına mutlu, gerçekten öyle,' dedi. Ama her şeyin altında, gerçekten mahvolmuş durumda.tory Ziegel und junge ma

Valderrama ve Lovato, birkaç yıl çıktıktan sonra ilk olarak 2016'da ayrıldı. Yaklaşık sekiz ay önce bir model olan Pacheco'yla çıkmaya başladı ve magazin dergisinin iddia ettiği gibi Lovato için duygusal etkiyi daha da kötüleştirdi. Adı bilinmeyen içeriden, 'Onunla çok kötü bir şekilde evlenmek istedi' diyor. 'Bütün arkadaşlarına onun Bir olduğunu söyledi, ama asla bir teklif almadı.'

Çıkış, şarkıcının duyurudan sonra 'çok fazla düşündüğü' sonucuna varmadan önce, belirli bir neden olmaksızın Lovato’nun 'ayıklıkla mücadelesini' gündeme getiriyor. Tipster, 'Arkadaşları onun etrafında toplanıyor' diyor.Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi. Söylentinin doğruluğunun olmadığını bize kayıt dışı söylediler. Gazetecinin aksi yönde ısrar etmesine rağmen, eski sevgililer arasında herhangi bir kötü kan görünmüyor.

begraben mit seiner roten Gibson-Gitarre

E olarak! Bu ayın başlarında bildirilen, çok daha güvenilir bir ünlü içgörü kaynağı olan haberler, Lovato, nişan konusunda tamamen iyi görünüyor . Çıkışın işaret ettiği gibi Valderrama, Lovato'yu “ayıklıkla mücadelesi” ile destekledi ve ikisi, romantizmini karşılıklı olarak bitirdikten sonra yakın kaldılar. Arkadaşları arasında eski sevgilisini saydığında, Lovato’nun müttefiklerinin onun etrafında toplandığını iddia etmek tuhaftır. Çıkış, 'Üzgünüm Değil' şarkıcının sosyal veya romantik hayatında neler olduğuna dair hiçbir meşru bilgiye sahip değil.

Görünüşe göre tabloid, Twitter'daki sert Lovato hayranlarının etkileşimden rahatsız olan kalabalıklarından ilham alıyor gibi görünüyor. Valderrama'nın birkaç ay çıktıktan sonra, Lovato'yla çıkarken yarım on yıldan biraz fazla zaman harcadığı, ancak soruyu asla atlamadığı gerçeğini göz önünde bulundurarak teklif ettiği gerçeği, birkaç hayran hesabına öfkelendi. Tıpkı yayının gizemli 'kaynakları' gibi, hayranların da pop şarkıcısının gerçekte nasıl hissettiği hakkında hiçbir fikri yok.Maalesef, gerçek söylentileri mutlaka durdurmuyor. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star talep için geçen Mayıs Lovato ve Valderrama yeniden bir araya geliyorlardı . Gerçekte, Lovato dostça bir sohbet için Valderrama'nın Instagram Canlı oturumuna yeni katıldı. Eski sevgililer arasında hala aşk var gibi görünüyor, ancak romantizm ya da hastalık bulunmayacak. Bir kez daha, tabloid, şarkıcı hakkında tamamen bilgisiz olduğunu kanıtladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist Paul Walkers Frau