Meghan Markle mahkemede ifade vermeye mi zorlandı?

Son sayısı Temasta Meghan Markle'ın İngiliz bir tabloid aleyhine açtığı davada ifade vermeye zorlandığını bildirdi. Kapak 'şok edici yalanlar' vaat ediyor ve Markle'ın 'yemin altında ifşa edildiğini' söylüyor. Bu, bir ihbarcının çıkışına 'Meghan Markle babasına karşı ifade vermeye zorlanabilir - ve kraliyet sırlarını dökmeye zorlanabilir' dediği makalenin içine geri dönülür.

Elbette itibarsız dergi, kapaktaki vahşi iddiasını geri çekiyor, çünkü tek istediği, okuyucuları kapmak ve ardından Markle'ı çöpe atma fırsatını kullanmak için tıklama tuzağı benzeri bir manşetti. Raporun tamamı büyük olasılıkla tamamen uydurma. Magazin dergisinin hayal gücü tamamen çılgınca çalışıyor. Dedikoducu Polis Hikayeyi anlamlı gerçeklerden yoksun uzun bir hikaye olarak çürütmekten başka seçeneği yoktur. Markle sonunda tanıklık etse bile, babası dışında ailesi hakkında 'sır paylaşmayacaktır'.Geçen Ekim, Temasta yanlış iddia Markle, Prens Harry'den çıkmıştı. ve oğulları Archie'yi de yanına aldı. Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi bozdu ve sekiz ay sonra, belli ki, aile hala birlikte. Şubat ayında, çıkış iddia edildi Meghan Markle ve Prince Harry 'nakit paraya çaresizdi' Kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra. Elbette, Dedikoducu Polis yanlış haberi için dergiyi aradı. Her zamanki gibi, bu tabloid kraliyet çiftiyle temasta değil ve gerçekleri bildirmek için güvenilemez.

Angelina Jolie Kindermädchen erzählt alles
Mark Harmon, 2014 Yaz Televizyonu Eleştirmenleri Derneği

(Getty Images)

(Getty Images)

Mark Harmon NCIS'den Çıkıyor mu?

Bu hafta, Star hit şovdan Mark Harmon'ı bildiriyor NCIS Hollywood'dan yoruldu ve oyunculuktan emekli olmaya ve eşi Pam Dawber ile sahibi olduğu Montana çiftliğine “kaçmaya” hazır. İçeriden biri, 'Trafikten ve kalabalıktan bıktı' diyor. “Doğa ile çevrili olmayı ve geceleri yıldızları görmeyi seviyor. Çiftlikte olmak istediği noktaya geliyor. '

İçeriden biri Dawber'in 'yaşlanmadan önce onunla hayatın tadını çıkarmak istediğini' söyleyerek devam ediyor ve koronavirüs nedeniyle üretimde ara vermenin Harmon'a geri adım atma fırsatı sunduğunu öne sürüyor. Tipster, 'Harika bir yolculuk geçirdi,' diye bitiriyor, 'ama Mark'ın kendisinin de söylediği gibi, hiçbir şey sonsuza dek sürmüyor.'

Dedikoducu Polis Daha fazlasını öğrenmek için bir Harmon sözcüsüne ulaştı, kim NCIS sadece birkaç gün önce 18. sezon için yenilendi. Harmon’un sözleşmesi gerçekten 2020 sonunda yenilenmek üzereydi, ancak aktör yeni bir sözleşme imzaladı ve önümüzdeki sezon için geri dönmesi bekleniyor.

Görünüşe göre bu sahte hikayeyi yayınlamak, bu tabloid için yıllık bir ritüele dönüşüyor: Mayıs 2019'da, magazin dergisi hakkında bir hikaye yazdı. Dawber, Harmon'un çıkmasını istiyor NCIS . Çifte yakın bir kaynak anlattı Dedikoducu Polis hikaye yanlıştı. O yılın başlarında, Yıldızlar bağlı kuruluş yayını, Küre , kendi sahte raporunu yayınladı. Harmon hit diziden ayrılıyordu , sözcüsü bizim için reddetti.

Richard Gere, Fransa

(Getty Images)

(Getty Images)

Richard Gere Tabloid ile Röportajı Söyledi mi?

'Richard Gere Nihayet Her Şeyi Anlatıyor!' son sayısının kapağını okur Star . İçeride makale değişiyor ve Gere'nin 'kirli ve hikayeli aşk hayatı' hakkında 'arkadaşlarına daha önce hiç olmadığı kadar açıldığını' söylüyor.

İçeriden biri şöyle diyor: 'Richard başarısız ilişkilerinin hayatının zengin dokusunun bir parçası olduğuna inanıyor ve gençliğinde yaptığı her hatadan ders alıyor.' Bu 'başarısız ilişkiler' arasında, çıkış noktası Gere’nin iki kez rol aldığı Julia Robert’ı da içeriyor. 'Julia Hakkındaki Gerçek' başlıklı bölümde başka bir içeriden, çekimler sırasında 'birbirlerine aşık olmalarının açık bir sır olduğunu' söylüyor. Güzel kadın . Yayın daha sonra Cindy Crawford ve Carey Lowell ile olan evliliklerini ve Alejandra Silva ile mevcut ilişkisini tartışmaya devam ediyor.

Bu hikayenin iddiası o kadar zayıf ki neredeyse kendi kendini çürütüyor. Magazin dergisinin kapak sayfası, içeride ne olduğunu tamamen yanlış anlatıyor, bu da esasen Gere’nin flört tarihinin son derece şüpheli alıntılarla özetlenmiş bir özetidir. Hâlâ makalenin söyleyecek yararlı bir şeyi olmadığına ikna etmeye ihtiyacınız varsa, Dedikoducu Polis Gere’nin sözcüsü ile görüşme yaptı ve bize oldukça açık bir şekilde 'röportaj olmadığını' söyledi.

Julia Roberts / Richard Gere anlatısı, Star Roberts, kocası Danny Moder ile 18 yıldır mutlu bir şekilde evli olmasına rağmen, özellikle okurlarını zorlamaktan hoşlanıyor. 2017'de, gazeteleri yalanla iddia ettiğimiz için tutukladık. Roberts ve Gere gizli bir romantizm geliştiriyorlardı ve sonra, bir ay sonra, o - Moder, Gere'ye Roberts'tan uzak durmasını söyledi . Bu söylentiden uzaklaşma zamanı çocuklar.

Chip Gaines ve Joanna Gaines, kırmızı halı etkinliğinde birlikte gülümsüyor ve poz veriyor.

(Getty Images)

(Getty Images)

mgk und sein Baby Mama und Tochter

Chip ve Joanna 'Cash Crunch' mı?

Küre Raporlar Chip ve Joanna Gaines, Magnolia markalarının kanalizasyona doğru gittikçe 'kilitlenme erimesi' yaşıyor. İçeriden biri, 'İşleri karantina nedeniyle bir aydır geçici olarak kapatıldı ve ne zaman açılacaklarından ve tekrar çalışacaklarından emin değiller' diyor. Kaynak, Gaines'in 'gerçekten endişelenmeye başladığını' ve 'sahip oldukları her şeyi işlerine koyduklarını ve şimdi neredeyse hiç para gelmeden günde binlerce kişiyi kaybediyorlar' diye devam ediyor.

Neye rağmen Küre iddia ediyor, hikaye tamamen uydurma. Gaines ’bir' nakit sıkıntısı 'ile karşı karşıya değil. Şüpheli tabloid, parça için isimsiz ve izlenemeyen bir kaynağın alıntılarını kullanırken, Dedikoducu Polis Hikayeyi “gülünç” ve tamamen yanlış bulan eşler için bir sözcü ile görüştü. Dahası, bu, magazin dergilerinin çift hakkında ilk kez temelden uzaklaşması olmayacaktı.

Bu yılın başlarında, Globe’s kardeş yayın, National Enquirer , yanlış ifade ettiği için Gaines'in yeniden modellenmiş evleri yeniden satış pazarında dalgalanıyordu . Gazeteci, çiftin projelerden ayrılmasıyla çiftin yenilenen evlerinin 'dokunuşlarını kaybettiğini' iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen uydurma olduğunu gördü. Bu, çeşitli magazin dergilerindeki yanlış hikayeleri defalarca çürüttüğümüzden bahsetmiyor. Joanna altıncı çocuğuna hamile . Bu magazin dergilerinin hiçbiri, çiftin özel - ya da kamusal, öyle görünüyor ki - hayatına dair herhangi bir kavrayışa sahip değil.

Keanu Reeves, OK kapağında gülümsüyor! Dergi

(Getty Images)

John Travolta ist immer noch ein Scientologe

(Getty Images)

Keanu Reeves, Alexandra Grant ile 'Nihayet Nişanlandı' mı?

Bu haftanın sayısı TAMAM MI! raporlar Keanu Reeves, Alexandra Grant ile 'nihayet nişanlandı'. 'Ruh eşini kaybettikten on dokuz yıl sonra Keanu Reeves aşkı yeniden buldu' diyor içerideki makale. İsimsiz bir içeriden, John Wick aktörünün yıllarca 'dünyanın yükünü omuzlarında taşıyor' görünmesinden sonra 'yüzünde kalıcı bir gülümsemeyle yavaş yavaş bu kişi olmaya başladığını' söylüyor. Bu kaynak, Grant'ın 'ona nasıl yeniden sevileceğini öğrettiğini ve kırık kalbini iyileştirdiğini' söylüyor. Grant ve Reeves'in şimdi basit bir arka bahçe düğünü ve Avrupa'da bir balayı planladıkları iddia ediliyor.

Makalenin nişan iddiasını desteklemeye çalıştığı tek 'kanıt', Grant'in sözde bir nişan yüzüğü taktığı bir resimdir, ancak bunun bir nişan yüzüğü olduğuna dair hiçbir şey yoktur: bazen kadınlar sadece yüzük takar. O zamandan beri yüzük olmayan başka fotoğraflar da var. Ayrıca, ne zaman Dedikoducu Polis Yorum için Reeves’in resmi sözcüsünü kontrol etti ve bize hikayenin doğru olmadığı söylendi. İşte karşınızda: Reeves ve Grant şu anda meşgul değiller.

Geçen Kasım ayında, çiftin ilişkilerini kamuoyuna açıklamasından kısa bir süre sonra, magazin gazetesi sahte bir rapor yayınladı. Keanu Reeves ve Alexandra Grant, Malibu'da gizli bir düğün planlıyorlardı. . Sanırım bunu unutmuş olmalı. Geçen Ocak, dergi yanlış bir şekilde ısrar etti Reeves, Halle Berry ile bir romantizm geliştiriyordu , onun John Wick: Bölüm 3 ortak yıldız. Derginin Reeves veya flört hayatı hakkında söyleyecek doğru hiçbir şeyi olmadığını söylemek güvenlidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.