Yolda İKİ Kraliyet Bebek? Yeni Bir Rapor, Hem Kate Middleton hem de Meghan Markle'nin Kız Bebeklerine Hamile Olduğunu Söyledi

Temasta Meghan Markle ve Kate Middleton'ın hamile olduğunu bildiriyor. Görünüşe göre her iki kadın da gelecek yıl kız bebeklerini kendi ailelerine kabul edecek ve zamanlama, ikisi arasındaki iddia edilen yıpratıcı ilişkiyi düzeltmek için mükemmel görünüyor. Markle kayınbiradını aradı ve “Kate'in de bir kızı olduğunu duyunca o kadar duygusallaştı ki onu tebrik etmek için aradı ve gözyaşlarına boğuldu.” Ancak bir kaynak, 'yokuş aşağı gitti - hızlı' diyor. Küçük kızlarına Diana adını kimin vereceğini tartışmaya başladılar. Makale, çocuk odası seçimlerinden bebek duşlarına kadar her türlü anlaşmazlığa değiniyor.

Bu hikayede büyük bir sorun var - bunların hiçbiri doğru değil. Middleton, Markle veya kraliyet ailesinin herhangi bir meşru sözcüsünden hamilelik duyurusu yapılmadı. Bunun yerine bu, Markle'ın Middleton’un tuhaf ve nazik davranışlarına kaba ve gergin bir pislik gibi görünmesini sağlamak için tipik hedeflerin bir listesiydi. Aslında bu dergiyi daha önceki bir iddiamız nedeniyle bozduk. Markle ve Middleton geçen yıl aynı zamanda hamile ve anlatıdaki bu son girişim hala sahtedir.Alex Rodriguez, bir smokin içinde, Jennifer Lopez ile bir elbiseyle gülümsüyor

(lev radin / Shutterstock.com)

Jennifer Lopez, Rapor Başına Alex Rodriguez'le Yaşanan Sorunların Ortasında İçmeye Yöneldi

Son sayısına göre Kadınlar Günü Jennifer Lopez, kız kardeşiyle 'gergin' bir öğle yemeğinde görüldü ve şarkıcının, prizin kaynaklarına göre 'karakter dışı' bir seçim olan şeftali Bellini'yi yudumladığı görüldü. Bir muhbir, 'Vücuduna girenler konusunda o kadar disiplinli ki ve içki çok nadiren menüde bulunuyor, bir alkolsüz kokteyl bile onun için çok fazla şeker barındırıyor,' diye açıklıyor bir muhbir. Nişanlısı Alex Rodriguez ile olan ilişkisindeki sorunların hemen ardından gelir. Bir kaynak 'O ana ekmek kazanan kişi,' diye açıklıyor ve 'beyzbolun katkıda bulunabileceği tek yol olduğunu kafasına yerleştirmiş. Bütün bunlar bir düğün planlamanın üstüne ve her şeyin çok arttığını tahmin edebiliyorum. '

Ancak gerçekte, ilişkide parayla ilgili hiçbir drama ya da kavga yoktu. Şarkıcı az önce inanılmaz derecede tatlı bir fotoğraf yayınladı nişanlısı ve çocukları Instagram'da ve açıkçası iki yıldız arasında kötü kan yok - tüm hesaplara göre, onlar her zamanki gibi aşık. Lopez, ülke genelinde yaşayan kız kardeşiyle tamamen normal bir gezide bir içki aldı. Harika bir egzersiz rutini varken, onu Bellini'den zevk almaktan alıkoyacak hiçbir şey yok. Ayrıca, biz zaten çürütmüşüz Kadınlar Günü yanlış bildirmek için Rodriguez ve Lopez geçen yıl ayrıldı hakkında sahte bir haberin yanı sıra şarkıcı Super Bowl performansından önce steroid kullanıyor .

Julia Roberts ve Dylan Mcdermott

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com, Denis Makarenko / Shutterstock.com)

Julia Roberts'ın Kocası Dylan McDermott ile Çalışmasını Kıskanıyor mu?

Yeni fikir Julia Roberts ve eski nişanlısı Dylan McDermott'un devam filmi için bir senaryo üzerinde çalışmak üzere yeniden bir araya geldiklerini bildirdi. Çelik Magnolias ve kocası Danny Moder için hiç hoş olmadı. İsimsiz bir kaynak, 'Julia ve Dylan senaryo üzerinde çalışırken çok yakınlaşıyorlar,' diyor ve bu sadece 'onun Moder'la gergin olduğu iddia edilen evliliğine daha fazla stres atıyor'. Görüntü yönetmeni “[McDermott] evli olsaydı daha iyi hissederdi”, ancak karısı farklı hissediyor. Roberts ve McDermott ile 'bıraktıkları yerden devam ediyorlar gibi.'

İşte mesele: Bunun devamı yok Çelik Magnolias eserlerinde. İkisinin üzerinde çalışabileceği bir senaryo yok, bu yüzden bu dedikodunun hiçbir temeli yok. Tabloid’in Moder ve Roberts’ın “sorunlu” evliliği hakkındaki sürekli ipuçları bile saçma. Çift aslında sadece mutlu bir şekilde kutladım birlikte on sekizinci yıldönümleri. Bu bir tanıdık anlatı itibaren Yeni fikir - daha önce Moder'ın kıskandığını söylemişti Roberts, Matthew McConaughey ile flört ediyor bir masada olmadığını okudu. Hatta tartışıldı Roberts, Moder'ı evlerinden attı başka bir şaşırtıcı olmayan düzmece masalda.

George Clooney ve Amal Clooney birlikte gülümsüyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

In welchem ​​Gefängnis ist Melly?

George Clooney, Amal ile İlgili Sorunlar Arasında Bekar Defterini Hazırlıyor mu?

George ve Amal Clooney mülklerini yenilerken, Woman’s Day, aktörün eşiyle boşanma ihtimaline karşı gizlice bir yedek ev planladığını bildirir. Yenileme, ikizleri için bir 'oyun evi' olacaktı, ancak dergiye göre, 'kendisi ile Amal arasında bir ayrılık olması durumunda bir bekar pedi hazırlıyor'. Satış noktası, anlaşmanın, ikizlerin 'en az 16 yıl daha tüm tesislerine ihtiyaç duymayacağı' için yenilemenin bir mutfak içerdiği gerçeği olduğunu söylüyor. Görünüşe göre 'cennette bir süredir bela olduğu söylentisine gerçeği' vermiş. Bununla birlikte, hikaye, George'un 'kendisini veya çocuklarını asla terk etmeyeceği' ve yeni tadilatın aslında '[Emel] 'e biraz yer verebileceği' hakkında bir notla sona eriyor.

İddiaların dili son derece zayıftır ve magazin dergisi çoğunlukla evlilik içi çekişmenin ne olabileceğine dair olası söylentilere bir miktar gerçek olabileceğini ima eder. İşin aslı şu ki, bu söylentiyi dayandıracak doğru hiçbir şey yok, bu yüzden onun yerine vasat kelime seçimiyle onu perdeliyor. Derginin George'un asla çıkmayacağı iddiası ile Şubat ayındaki iddiası arasındaki çatışma konusu da var. aslında ailesini terk etti . Veya önceki iddiası çift ​​boşanmanın eşiğindeydi . Magazin gazetesi bunu doğru anlayamıyor.

Gri bir gömlek ve şapka içinde Brad Pitt

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Brad Pitt’in Yeni Arkadaşı ‘Şöhret İçin Onu Kullanıyor’

Brad Pitt’in model Nicole Poturalski ile yeni ilişkisiyle ilgili haberlerle, Yeni fikir aktörün 'kalp kıran' Poturalski tarafından kullanıldığını iddia ediyor. Pitt’in yakın çevresinin 'bir gündemi olduğundan endişeli' ve 'kendisi için bir isim inşa etmek' için 'neredeyse her şeyi yapmaya istekli' olduğu bildiriliyor. Kanıt olarak, çıkış, Poturalski'nin Instagram hesabının Pitt ile bağlantısının koptuğuna dair haberlerden kısa bir süre sonra doğrulandığına atıfta bulunuyor. Rapor, '[Angelina Jolie] ile yıllarca savaştıktan sonra, hiç kimse Brad'in kalbinin bir daha kırıldığını görmek istemez,' diye sonlandırıyor rapor.

Hem Poturalski hem de Pitt'in tüm çile hakkında oldukça sessiz kaldığını belirtmekte fayda var, bu da onu şöhret için kullandığını iddia etmeyi biraz tuhaf hale getiriyor. Ayrıca Instagram, 'dikkate değer' ve 'çok aranan kişi' olan herkesin hesaplarını doğrular. Brad Pitt ile hemen hemen her tabloid ve ünlü çıkışında eşleştirilmiş olmak bu aramaları artıracaktır, bu nedenle bu şöhrete aç olmanın bir işareti değildir - Pitt'in kendisi bile Instagram'da değildir. Magazin söylentilerine rağmen, Poturalski az önce Alman baskısının kapağında yer aldı. O ve modelleme dünyasında kendisine bir isim yaptı. New Idea, yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Pitt, eski Jennifer Aniston'la çocuk yapıyordu. bunu iddia ettikten hemen sonra Adele ile çıkmakla ilgileniyordu ve bu son dedikodu da aynı derecede yanlış.