Debra Messing ve David Schwimmer düzmece bir tabloid haberine rağmen çıkmıyor. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Oyuncunun temsilcisi, ikisi arasında aşk olmadığını doğrular.

'Yeni Çift Uyarısı: Ross ve Grace Çıkıyor' yazısının son sayısında bir manşet okuyor KB , Scwhimmer’ın 'Friends' karakteri ve Messing’in 'Will & Grace' karakterine referansla. Oyuncu, 'Will & Grace' yeniden başlatılmasının ikinci sezonunda aktrisin aşk ilgisini oynuyor, ancak tabloid'e göre, ikili arasında 'romantizm de patlak verdi'.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Birbirleriyle çok iyi eşleştiklerini görmek için bir roket bilimcisine gerek yok. Debra ona 'Lezzetli David' diyor - hem yüzüne hem de ondan arkadaşlarıyla konuşurken. ' Prizin sözde kaynağı ekliyor: 'Uzun zamandır kimsenin görmediği bir ışıltıya sahip. Herkes tamamen onları destekliyor. '

Bununla birlikte, bu sahte hikaye bir temelde oluşturulmuş gibi görünüyor. Messing tarafından paylaşılan Instagram fotoğrafı . Aktris, kısa süre önce dizi setinde Schwimmer ile bir selfie çekti ve 'Bu adam çok lezzetli' başlığını ekledi. Messing sadece şovundan bir sahne arkası resmi yayınlıyordu ve arkadaşını tanımlamak için sevimli bir terim kullanmıştı.

Derginin raporu, anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Schwimmer’ın adına konuşma yetkisine sahip bir sözcü tarafından kontrol edildi. Oyuncunun temsilcisi kayıtta bize Messing ile çıkmadığını ve aksi takdirde iddianın sadece 'yanlış' olduğunu söylüyor. İkili, 'Will & Grace' yeniden başlatmanın ikinci sezonunda birbirleriyle romantizm yaşayacak, ancak görünüşe göre KB TV ile gerçek hayat arasındaki farkı bilmiyor.

Ek olarak, bu ilk değil Dedikoducu Polis aktör ve onun TV yıldızlarından biri hakkında sahte bir hikaye yayınladığı için tabloid'e seslenmek zorunda kaldı. Geçtiğimiz Haziran ayında, yanlış bir şekilde iddia ettiğimiz için prizi çektik. Jennifer Aniston, Schwimmer ve diğer 'Arkadaşları' rol arkadaşlarını ikna etmeye çalışıyordu yeniden birleşme şovu için bir araya gelmek. Aktrisin kendi temsilcisi, makalenin gerçek olmadığı konusunda bize güvence verdi.

O esnada, Dedikoducu Polis Will & Grace'in yeniden başlatılmasıyla ilgili diğer uydurma tabloid hikayelerini de çürütmek zorunda kaldı. Geçen yıl National Enquirer yanlış bir şekilde canlanmanın perde arkasında drama olduğunu bildirdi çünkü oyuncuların çoğu sette kan davası içindeydi. Messing ve Schwimmer’ın var olmayan romantizmini çevreleyen bu son makale daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.