Debby Ryan müzisyenle nişanlandı Josh Dun . En iyi oyuncu şovlardaki rolüyle tanınan, Jessie ve Doyumsuz , Aralık 2018'de Twenty One Pilots davulcusu ile nişanlandı. Bu mutlu bir haber olsa da birçok insana bir ilişkiye ikinci bir şans verme konusunda ilham verebilir. İkisi bir süredir birbirleriyle ilişki içindeler, ancak romantizmleri biraz karmaşık. Aslında, işleri bir sonraki seviyeye taşımaya karar vermeden önce ikisinin yolda bazı çıkıntıları vardı.

Debby Ryan ve Josh Dun’un Karmaşık Aşkı

Çift, ilişkilerine 2013 yılında başladı. İkili, Mayıs 2013'te bir ara çıkmaya başladı ve sosyal medyada çıkış yaptı. Debby Ryan ve Josh Dun, birbirlerinin fotoğraflarını Instagram profillerinde paylaştıktan sonra 2. Yıllık Norma Jean Galasına katıldı. Bu onların birlikte ilk kırmızı halı görünümüydü. 2015 yılında, ikilinin ilişkisi bir engelle karşılaşmış olabilir. Oyuncu, bir hayranının hala bir ilişki içinde olup olmadığını sormasının ardından bekar olduğunu tweetledi.2016'da, tatillerde, aktris eski erkek arkadaşı ve diğerleriyle John Feldman'ın Noel Partisinde resmedildi. İkisi o sırada tekrar bir araya gelip gelmediklerini söylemedi, ama resim birlikte iyi vakit geçiriyor gibiydi.

Sonunda iyilik için yeniden bir araya geldiler

İki yıllık sessizliğin ardından Debby Ryan ve Josh Dun yeniden bir araya geldi. 2018'de doğum günü için Instagram'da davulcunun anısına övgüde bulundu. 'İlk buluşmamızda papyon bağlamayı öğrendiğiniz ve o zamandan beri birlikte çözdüğümüz her şey için teşekkür ederiz. Ben saçını boyamadan önce burada sadece 24 yaşındaydın ve bana aşkı öğrettin, ' oyuncu yazdı . O yılın Ağustos ayında Ryan, gerçekten Dun ile birlikte olduğunu doğruladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

hbd, oğlum. İlk buluşmamızda papyon bağlamayı öğrendiğiniz ve o zamandan beri birlikte çözdüğümüz her şey için teşekkürler. Ben saçını boyamadan önce burada sadece 24 yaşındaydın ve bana aşkı öğrettin.

Tarafından paylaşılan bir yayın Debby Ryan (@debbyryan) 18 Haz 2018, 13:14 PDT'de

Aşığım ve çok mutluyum Sydney Morning Herald'a dedi ki . Debby Ryan ekledi, 'İlk tanıştığımızdan beri insanlar olarak kariyerlerimizde, ilişkimizde çok geliştik ve büyüdük. Bu destek sistemine sahip olmak harika ve özel ve birbirimizin en büyük hayranıyız. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

el-aşk-vater

Tarafından paylaşılan bir yayın josh dun (@joshuadun) 4 Şub 2020 12:09 PST

Ve ikisi daha sevimli olamayınca, nişanlarının haberini duyurdular. Yeni Zelanda gezisi sırasında Josh Dun, ortağı için tatlı bir randevu planladı ve bir ağaç evde evlenmesini istedi.

Adamım bana bir randevu istedi. Evet dedim çünkü her zaman onunla çıkmak istiyorum. Sonra benden sonsuza kadar arkadaşı olmamı istedi, ”Debby Ryan Instagram'da yazdı . Onu takip etti Twitter'da belirtmek , 'Evet dedim! Teknik olarak iki kez 'YOL YOK' dedim ama evet demek istedim. ' Şimdi çiftin dört gözle bekleyeceği bir düğün var ve bunun ne kadar romantik olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.