Geçen yaz bir tabloid iddia edildi David ve Victoria Beckham Miami'ye tam zamanlı taşınıyordu. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeye baktı ve sahte raporu düzeltti. Çift hala Londra'daki evlerini terk etmemiş olduğundan, prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı daha da belirgindi. Sahte hikayeye bir göz atalım.Beckham'lar Londra'yı Geride mi Bıraktı?

Geçen yıl bu zamanlarda Star Magazine, Beckhams Miami'yi yeni evleri yapmayı planlıyordu . David Beckham, Miami, Florida merkezli bir Major League Soccer takımı olan Inter Miami CF'nin ortak sahibidir. O sırada, isimsiz bir kaynak yayına, David'in Miami'de 'mutlu' olduğunu ve 'futbol takımı havalandıktan sonra tam zamanlı bir geçiş yapmaktan ciddi ciddi söz ediyordu' dedi. Sözde, Victoria'nın bile gemide olduğu devam etti.Şüpheli içeriden biri, Beckham'ların kıyıda paranın satın alabileceği en iyi gayrimenkulü aradıklarını ileri sürdü, ”dedi. Victoria'nın ilk başta kalıcı olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmak konusunda tereddüt ettiğini, ancak bu fikre yaklaştığını da sözlerine ekledi. Anonim içeriden biri ayrıca eşlerin 'bu yeni bölüme başlamaktan heyecan duyduklarını' belirtti. Görünüşte sahte olan bu ihbarcının o sırada dergiye söylediklerine rağmen, bunların hiçbiri doğru değildi.

David ve Victoria Beckham Hala Birleşik Krallık'ta.

Ne zaman Dedikoducu Polis Hikayeyi bir yıl önce araştırdık, ayrıca Victoria'nın bir sözcüsü ile konuştuk ve bize makalenin yanlış olduğunu söyledi. Olsa bile Beckhams Miami'de bir çatı katı satın aldı birkaç ay önce, Londra'daki Holland Park'taki evlerini satmadılar. David ve Victoria’nın Londra’daki evleri birincil ikametgahları olmaya devam ediyor ve futbolcunun futbol oynarken seyahat ettiği bir mülk satın aldığı biliniyor. Artı, bu tabloid eşler hakkında ilk kez yanılmıyordu.Tabloids, Beck ve Posh'u Daha Önce İnceledi

İki yıl önce, çıkış yanlış bir şekilde iddia edildi David ve Victoria Beckham boşanıyordu çünkü futbol yıldızı bir öğretmeni hamile bırakmıştı. Tabloid, David'in kızının öğretmeni Harper'la bir 'aşk çocuğu' olduğunu ilan etti. Dedikoducu Polis fabrikasyon parçayı düzeltti. Bu suçlamayı yapan kadın konuştu ve futbolcuyla daha önce hiç tanışmadığını söyleyerek tüm anlatıyı yanlış yaptı.

Geçen Ekim, Star Magazine tarafından yakalandı Dedikoducu Polis yanlış belirtmek için Beckhams yeminlerini yeniliyordu evlilik sorunları yaşadıktan sonra. Sahte raporda, çiftin evliliklerindeki sorunları çözdükten sonra 20. yıllarını bir parti ile kutlayacakları iddia edildi. Hikayeyi, makalenin yanlış olduğunu bize garanti eden bir Victoria temsilcisi tarafından yayınladık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.