David Beckham ve Victoria Beckham yanlış bir şekilde çiftin 18 yıl sonra ayrıldığını iddia eden yeni bir tabloid raporuna rağmen 'boşanmaya yönelmiyorlar'. Dedikoducu Polis sadece bu sahte ayrılık söylentisi hakkında rekoru kırabilir.

Son sayısında bir makale TAMAM MI! emekli futbol yıldızı ve eski Spice Girl'ün son yıllarda ayrı büyüdüğünü ve şimdi tutkusuz bir evlilik içinde sıkışıp kaldığını söylüyor. Dergi daha sonra sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, eşlerin 'bu noktada romantik bir ilişkiden çok bir iş ilişkisine sahip olduklarını' söylüyor.Prizin şüpheli içeriden biri, 1 milyar dolarlık servetlerini eşit bir şekilde paylaşmayı ve üç çocuğunun velayetini paylaşmayı planladıkları için çiftin sözde bölünmesinin dostane olacağını iddia etmeye devam ediyor. Tabloid’in şüpheli kaynağı 'Bu uzun zamandır geliyor ve bu konuda pratikler' diye ekliyor.

Çiftin sözde 'boşanmasının' arkasındaki varsayılan nedenlere gelince, derginin görünüşte sahte içeriden biri, ikisi arasında büyük bir kavga olmadığını, ancak 'hayatlarının sadece farklı yönlere gittiğini' söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişiye göre, 'David hala Los Angeles ve Miami'de parti yapmayı seviyor ... Victoria ise İngiltere'deki yakın arkadaş çevresini tercih ediyor.' İkisi de hayatlarının bir sonraki bölümüne başlamak için hevesliler. '

Tabii ki, magazin dergileri uzun süredir mutlu evli çifti ayırmaya çalışıyorlar, bu yüzden Dedikoducu Polis bu son hikayeden şüpheleniyordu. Şüphelerimiz, çifte yakın bir kaynakla görüştükten sonra doğrulandı ve bu da bize boşanmanın eşiğinde olmadıklarını garanti etti. Bize, Beckhams’ın ilişkisinin güçlendiği ve tabloid’in iddiasının aksi halde 'doğru olmadığı' söylendi.

Aslında, TAMAM MI! Yanlış bildirildiğinde, bu yılın başlarında eşler arasında keyfi olarak bir kama sürmeye çalıştı David ve Victoria, e-postalarının ele geçirilmesi konusunda bölünebilir . Dedikoducu Polis bu raporun yanı sıra magazin gazetesinin 2016'daki kapak hikayesinin yanlış bir şekilde Beckhams ayrılmıştı .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.