Geçen yıl bu zamanlarda, bir tabloid Zafer ve David Beckham çok gergin bir boşanma ve velayet savaşına gidiyordu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen uydurma olduğunu gördü. Çift hala birlikte olduğu için, prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı daha da belirgindir.

David ve Victoria’nın Destansı Velayet Savaşı

Geçen yıl, tabloid, KB iddia edildi David ve Victoria Beckham, geçici bir velayet ve boşanma savaşının başındaydı . Gazeteci, David'in kalıcı olarak Florida'ya taşınmak istediğini ancak Victoria'nın Londra'dan ayrılmayı reddettiğini iddia etti. Hikaye bu nedenle iddia edildi, eski Spice Girl, hukuk ekibini 'çiftin varlıklarını bölmek için çalıştırarak' 'David'den uzakta yeni bir hayat kurmaya başladı'. Çıkış ayrıca, ikisinin bölündüğünün en büyük işaretinin, Victoria'nın 67 milyon dolarlık Miami'deki evlerine imza atma konusundaki isteksizliği olduğunda ısrar etti.İsimsiz bir kaynak, tabloid Victoria'nın David’in ABD’ye taşınmasından önce 'inanılmaz derecede tedirgin' hissettiğini ve 'çocukları yanına almaya çalışabileceğinden korktuğunu' söyledi. Şüpheli içeriden biri, Victoria’nın ekibinin 'top oynamaya devam ettiği ve güçlü bir dava oluşturmak için her şeyi kitaba göre yaptığı sürece, David'in çocukları ondan aldığını ima ettiği günden pişman olacağı konusunda ısrar ediyor' dedi.

Hikaye çıktığında Dedikoducu Polis Victoria Beckham'ın bir sözcüsü ile görüştü ve bize hesabın 'tamamen saçma' olduğunu söyledi. David ve Victoria Beckham asla destansı bir boşanma ya da velayet savaşına gitmediler ve futbol yıldızı asla dört çocuğunu Victoria'dan almaya çalışmadı. Ek olarak, çiftin Florida'da hiçbir zaman “67 milyon dolarlık bir evi” olmadı. İkisi yaptı yakın zamanda Miami'de bir apartman dairesi satın aldıysanız, ama sadece 20 milyon dolara mal oldu.

David ve Victoria’nın İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

Bu ilk değildi KB çifti hakkında saçma bir hikaye uydurdu. Geçen Haziran, aynı gazeteyi iddia ettiği için tutukladık. David ve Victoria Beckham boşanıyordu 20. yıldönümlerinden önce. Çıkış, eşlerin evliliklerinde bir kriz yaşadıklarını iddia etti, ancak rol yapmaktan 'bıkmış' olan David'di. Dedikoducu Polis Hikayeyi, makalenin sahte olduğu konusunda bize güvence veren bir Victoria temsilcisi tarafından yayınladı.

Dergi ayrıca David Beckham, Chloe Grace Moretz ile içki içerken yakalandı . Yayın, eski Spice Girl'ün, oğulları Brooklyn'le çıkmış olan Moretz ile kocasını yakaladığını ileri sürdü. Dedikoducu Polis Hikayeyi, hikayeyi tamamen saçmalık olarak reddeden David'in bir sözcüsü tarafından yayınladı. Dedikoducu Polis o sırada raporu çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.