Are David Beckham ve Victoria Beckham iş baskısı evliliklerini etkilediği için bölünmeye mi yöneldi? Gazetelerden birine göre durum bu. Dedikoducu Polis hikayenin tamamen doğru olmadığını teyit edebilir.

TAMAM MI! Avustralya 'Bitti mi?' diye soruyor Beckhams için. Tatiller ve PDA ile dolu sağlıklı bir yaz geçirdikten sonra, ikisi tekrar tam zamanlı çalışmaya başladı. Bu, çıkış noktasının yoğun kariyerlerinin onları parçaladığında ısrar etmesine neden oldu. Bir sözde ihbarcı dergiye 'Yaz yakınlıkları neredeyse tamamen ortadan kalktı' dedi.jennifer garner und jennifer lopez

Sözde kaynak, 'David gerçekten de son birkaç ayın Victoria'ya hayatlarının hem yavaşlarsa hem de biraz daha keyif alırlarsa nasıl olacağını gösterdiğini düşünüyordu' diye ekliyor. Umutlarını ona bağlıyordu. Ama bunun yerine, onun için çalışmaya geri döndü ve onun için aynı eski hayal kırıklıklarına geri döndü. '

Victoria, yeni makyaj serisi Victoria Beckham Beauty'yi piyasaya sürmekle meşgulken, David Miami futbol takımının ilk çıkışına hazırlanıyor. Doğal olarak bu, süperstar çiftin biraz ayrı zaman geçireceği anlamına geliyor, ancak bu, 20 yıllık evliliklerinde farklı programları olan ilk kez değil.

Yayın, hem David hem de Victoria'nın alenen evliliğin zor bir iş olduğunu söylediklerini kabul ediyor, ancak zorluklara rağmen evliliğin yürümesini sağlama konusundaki açıklamalarını tamamen görmezden geliyor. Şüpheli içeriden biri, 'Hayatları artık birbirleriyle daha az kişisel hedeflerle ilgili' sonucuna varıyor. 'Farklı yollardalar.'

Hikaye tamamen sahte. David, tüm ailenin Instagram'da bir fotoğrafını yayınladı Bu haftanın başlarında Victoria’nın defilesinde, 'Bu öğleden sonra anneme çok sevgiler ... Tebrikler, her zamanki gibi gurur duyuyoruz.' Bunlar, magazin gazetesinin iddia ettiği gibi partnerini işinden uzaklaştırmaya çalışan birinin sözleri değil.

Assanti Brüder 600 Pfund Leben

Ayrıca, daha önce de bahsettiğimiz gibi, bu, çiftin kendi kariyerlerinde çalışırken ayrı ayrı vakit geçirmek zorunda kaldığı ilk zaman değil. Bu belirli zamanın farklı olacağına dair hiçbir gösterge yok. Yine de Dedikoducu Polis Beckhams'a yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize yayının raporunun sahte olduğunu garanti etti.

Çiftin multi-milyon dolarlık işleri ve uzun süredir devam eden ilişkileri, onları dedikodu medyası için uzun süreli bir hedef haline getirdi. Temmuzda, Dedikoducu Polis Amerikan baskısını bozdu TAMAM MI! hakkında tuhaf bir hikaye aklına geldiğinde Beckham'lar birlikte bir kale için alışveriş yapıyor . Mart ayında, çıkış yanlış bir şekilde Beckham'lar yeminlerini yeniliyorlardı yıllar içinde dolaşan tüm boşanma söylentilerini kapatmak.

Dedikoducu Polis Yanlış rapor edildiğinde Mayıs ayında magazin gazetesine bir kez daha seslendi Victoria çocuklarını 'şımarttığı' için David'e kızmıştı iş için uzaktayken. Çıkış, çiftin evliliği veya kariyeri hakkında hiçbir şey bilmiyor. Bu son makale daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.