David ve Victoria Beckham olmuştur İngiltere'deki simgeler nesillerdir şimdi. İkisi, İngiltere'deki diğer çiftler kadar magazin sayfalarında. Bir rapor, şu anda nerede yaşayacakları ve pandemide çocuklarını nasıl yetiştirecekleri konusunda tartıştıklarını söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Beckhams İçin Yaşayan Şehir mi Yoksa Taşra Mülkü mi?

Göre Sıcaklık Beckham'lar, COVID-19'un bir tam zamanlı hareket Cotswolds'tan Londra'ya. En küçük çocukları Harper hala okuldayken, isimsiz bir kaynak “Cotswolds, özellikle Victoria'da olmayı çok tercih ederlerdi ve bu konuda David'le bazı çatışmalar yaşanmış olsa da, ikisi Londra'da kalmak zorunda kalacaklar. ' Moda tasarımcısı o kadar sinirliydi ki, sadece Londra'dan kaçınmak için 'çocukları evde eğitim almayı' bile düşündü, diye haber verdi.Bildirildiğine göre, Beckhams, Mart ayında 'Brooklyn için büyük bir 21. doğum günü partisi düzenlenmesi' konusunda bazı kamuoyu incelemelerinin ardından hükümetin kurallarına göre oynamaya zorlanıyor. Snitch, 'Vic aile markalarına tekrar zarar verecek hiçbir şey yapamayacaklarını biliyor, bu yüzden Londra'da kalmanın yapılacak en iyi şey olduğunu düşünüyor' dedi. Victoria ayrıca oğlu Brooklyn'in nişanlısı Nicola Peltz ile Amerika Birleşik Devletleri'nde , aile ile ev yerine. Makale, Victoria'nın '[David'e] [bunu atlatmak için her zamankinden daha fazla güvendiğini] söyleyerek sona eriyor (https://www.gossipcop.com/victoria-beckham-david-beckham-divorce-rumors-real-story / 2498162). '

Victoria Beckham Londra'dan Kaçmaya Çalışmıyor

Bu hikayeyi açıklığa kavuşturalım: Londra'da bir mağazası ve evi olan Victoria Beckham, şehir yaşamını o kadar küçümsüyor ki, hala okulda olan çocukları evde eğitim almayı düşünüyor, ancak kötü optikler yüzünden bunu yapmayacak mı? Delilik bu. Pek çok İngiliz okulu uzaktan öğrenmeyi benimsiyor, ancak bunun ötesinde, Victoria neden yaşamaktan nefret edeceği bir şehirde ikamet etsin?

Victoria ve David arasındaki sözde kavgalara gelince, Instagram sayfasına hızlı bir bakış, kocasını öven çok sayıda fotoğraf gösterecek. İşte onun ebeveynliğini öven yeni bir fotoğraf.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

En iyi baba ???? @davidbeckham #HarperSeven X

Tarafından paylaşılan bir yayın Victoria Beckham (@victoriabeckham) 20 Eki 2020, 11:04 am PDT tarihinde

Ist die Herzogin von Cambridge wieder wirklich schwanger?

Bu hikaye, Victoria ve David'in çok uzakta yaşayan en büyük oğulları için tartışmalarını mı yoksa bir araya gelmelerini mi isteyip istemediğini çözemez. Ebeveynler için ilk doğanların evden ayrıldığını görmek asla kolay değildir, ama Dedikoducu Polis Victoria'nın oğlu nişanlandığında çok mutlu olduğunu biliyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

EN heyecan verici haberler !! @Brooklynbeckham ve @nicolaannepeltz'in evlenmesinden daha mutlu olamazdık! Hepimiz sizi çok seviyoruz x @davidbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven ????

Tarafından paylaşılan bir yayın Victoria Beckham (@victoriabeckham) on 11 Tem 2020, 6:48 am PDT

Bu tabloid, Beckham'ların söz konusu olduğu yerde öğütmek için bir baltaya sahip. Bu hikayeye inanılmamalı, çünkü sadece başka Sıcaklık hikaye Victoria Beckham'ı karalamayı amaçlıyordu.

Bu tabloid, daha önce Victoria'nın COVID-19 engellemesinden dolayı çaresiz kaldığını iddia etti Brooklyn’in düğünü için planları . Victoria inanılmaz derecede meşgul ve büyük olasılıkla oğlunun düğününü planlamıyor ya da COVID-19'un düğün planlamasını etkileyeceğini kabul etmeyecek kadar dokunaklı değil. Ayrıca ev sahipliği yapacağını da iddia etti. İngiliz versiyonu Kırmızı Masa Sohbeti , ancak Facebook Watch talk show'u yerelleştirmek için herhangi bir plan (veya ihtiyaç) yoktur.

Bu tabloid'in Victoria'dan ne kadar nefret ettiğini göstermek için, Victoria'nın bir 65.000 $ makyaj Böylece düğün gününde Peltz'i sahneye koyabilirdi. Bu hikaye vahşi harcama ile kombine kibir ama tamamen yanlıştı. Victoria, düğün gününde gelinini gölgede bırakmaya çalışmıyor ve bu yapılacak korkunç bir şey olurdu. Sıcaklık Victoria'yı bir zamanlar Posh Spice olduğu için kendini beğenmiş biri olarak hedef alıyor, ama bu, bu inatçı nefret selini haklı çıkarmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.