'Gülümseme' şarkıcısı Lily Allen ve Yabancı Şeyler star David Limanı düğümü eylülde bağladı bir yıl çıktıktan sonra . Bir tabloid, ikisinin çoktan ayrıldığını söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Aptallar acele ediyor'

Göre TAMAM MI! , Harbor ve Allen Las Vegas'taki düğünlerinde 'ayrılmaz' görünüyorlardı 'ama o zamandan beri her şeydi.' İçeriden biri, ikilinin 'son iki ayda birlikte yalnızca beş gün geçirdiğini' söylüyor. Kilitlenme, Allen Londra'da sıkışıp kaldığı sırada Harbor'u New York City'ye çekti, bu yüzden yeniden bir araya gelmeleri kısa sürdü.Wer ist Trisha Yearwood verheiratet mit jetzt

Allen, işleri daha da karmaşık hale getirmek için kısa süre önce 'eski aşkı yapımcı Seb Chew ile dışarı çıkarken görüldü.' Magazin gazetesi, ikisinin ' büyük ruhlar içinde , 'Evlilik için iyi olmayabilir. Makale, 'yokluğun - ve eski erkek arkadaşların - kalbi daha da güçlendirip büyütmediğini yalnızca zaman gösterecek.' Diyerek sona eriyor.

Harbor ve Allen Harika Oluyor

Bu çift hala sadece üç aylık evlilik yıl dönümlerine yaklaşıyor. Bu tabloid bir ayrılık varsayımı için çok erken geliyor. İkisi tamamen iyi olduğu için bu hikaye tam bir saçmalık. Onlarda var Londra'da akşam yemeği bu hafta ve geçen hafta onlar Şükran Günü'nü birlikte geçirdim . Her şey harika.

Tekrarlanan Bir Hikaye

Bu hikaye bir öncekine son derece benzer TAMAM MI! yeni evliler hakkında hikaye Michael Fassbender ve Alicia Vikander . İkisinin güzel bir düğünü olduğunu, ancak birlikte vakit geçiremeyecek kadar meşgul olduklarını iddia etti. Harbour ve Allen gibi ayrı hayatlar yaşıyorlardı. Dedikoducu Polis Bu hikayeyi de bozdu, çünkü ikisi birlikte birçok kez görülmüştü. Bu tabloid bu benzetmeye dayanıyor, bu yüzden açıkça hiç olmadığı evliliklerde drama var diyebiliyor.

'Ayrı hayatlar'

Harbor ve Allen, bu tabloid'in 'ayrı hayatlar' yaşadığını söylediği saygın şirkete giriyor. Bu cümle, insanları söylemenin yararlı bir yolu olduğu için öncelikle tabloid manşetlerinde yer alıyor. Mayıs gerçekten cesur bir şey söylemek zorunda kalmadan ayrılmak. Hoş ve belirsiz.

Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli , Ryan Reynolds ve Blake Lively , ve Natalie Portman ve Benjamin Millepied göre hepsi TAMAM MI! , ayrı hayatlar yaşamak. Bütün bu çiftler hala birlikteler, bu yüzden eğer bir şey olursa, 'ayrı hayatlar' kelimesi size her şeyin harika gittiğini göstermelidir.

Hiç zaman almadı Dedikoducu Polis bu ikisinin hala birlikte bolca vakit geçirdiğine dair kanıt bulmak için, bu yüzden magazin dergisi de uzun sürmezdi. Bu, Allen ve Harbour’un daha önce defalarca duyduğumuz bir masalın boşluklarını doldurmak için kullandığı bir tabloid mecaz. Bu hikaye göz ardı edilmelidir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

Wer ist Tori Schreibweisen Mutter

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Yeni Filmde Margot Robbie Seks Sahnesi Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.