Bir tabloid iddia ediyor David Beckham karı sipariş etti Victoria Beckham Alkolle ilgili bir sorun geliştirdiği iddia edildiği için içkiyi bırakmak. Hikaye birkaç nedenden dolayı yanlıştır. Dedikoducu Polis tamamen bozabilir.

Bu haftanın bir makalesi Star 'David Begs Posh: Boozing'i Durdurun!' Dergi, sözde bir kaynağın şu sözlerinden alıntı yapıyor: 'Yıllardır bir sorun oldu, ancak David her zaman kaymasına izin verdi çünkü evliliğin diğer alanlarında kendisi melek değildi.' Şüpheli habercisi, David'in bunu şimdi yapmasının nedeninin, ailenin sözde Miami'ye taşınacağı ve burada yeni bir futbol takımı kuracağı beklentisi olduğunu söylemeye devam ediyor.Görünüşte sahte olan kaynak, 'Victoria'nın bir restorandan tökezlemesi ... ya da önemli güç toplantılarında sözlerini gevelemek istediği son şey' diye ekliyor. 'İçeriden' ayrıca eski Spice Girl'ün 'şampanyayı sevdiğini ve birkaç kadehi çabucak içeceğini, ancak küçük çerçevesi ve önceden neredeyse hiçbir şey yemediği gerçeğiyle, doğrudan kafasına gittiğini' iddia ediyor. İsimsiz ihbarcı şu sonuca varıyor: 'David, onun aile markasına odaklanmasını ve bu nedenle tamamen sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmasını istiyor.'

Bu hikayeden, Victoria'ya karşı anoreksik bir alkolik olduğunu iddia eden ve tamamen doğru olmayan tabloid'in ne kadar gaddar olduğu da dahil olmak üzere, çözülecek çok şey var. Sonra, David hakkında, onu destekleyecek hiçbir kanıtın olmadığı sadakatsizliği ima eden, ters 'melek yok' ifadesi var. Gazeteci, çifte kötü niyetli fotoğraflar çekiyor ve bunların hepsi izlenemeyen bir 'kaynaktan' geliyor.

Dedikoducu Polis Hikayenin tamamıyla 'saçma' olduğunu kayıtlarda bize anlatan Victoria’nın sözcüsünü kontrol etti. Aslında, çoktan yakaladık Star bu ayın başlarında yanlış bildirdiği için David ve Victoria Miami'ye tam zamanlı taşınıyorlardı. . Eski futbol yıldızı, yeni takımını kurarken orada biraz zaman geçirecek olsa da, Londra birincil ikametgahı olarak kalacak.

Ellen Degeneres & Portia de Rossi

Geçen yaz, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için yıldızı çağırdı David ve Victoria boşanmaya gidiyordu kızlarının öğretmenini hamile bıraktığı söylentileri üzerine. Bu söylentiler tamamen temelsizdi ve 20 yıllık eşler hala mutlu bir şekilde evliler. Victoria'nın birkaç yıldır başarılı bir moda imparatorluğu yönettiğini belirtmek gerekir ki bu, sözde içki sorunu olan biri için tam olarak kolay bir iş değildir. Magazin raporu tamamen sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.