David Beckham ayrılmakla tehdit ediyor Victoria Beckham ve içkiyi bırakmazsa çocuklarını alacaklar mı? Bu magazin dergilerinden birinin tuhaf ve gerçek dışı hikayesi. Dedikoducu Polis yanlış söylentiyi çürütebilir.

KB Eski Spice Girl'den 'Sloshed Posh' diye söz eden, David'i ve çocukları 'içmesini kontrol altına alamazsa' kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu iddia ediyor. Ana olay geçen ay Londra Moda Haftası'nda meydana geldi. Bir 'içeriden' biri, 'David, Victoria'ya o kadar çok içtiği için çok kızmıştı ki, zorlukla dik durabiliyordu' diyor. 'Her yerde tökezliyordu ve ikisini de aptal durumuna düşürüyordu ... [aşk] hayatlarıyla ilgili samimi ayrıntıları açığa çıkarıyor ve sözlerini karartıyordu.'Dergiye göre Victoria, kocasını sadakatsizlikle suçlamaya başladı. Sözde kaynak, 'Bu, David'i daha da öfkelendirdi ve onu bardan çıkarıp bekleyen arabalarına sürüklediğini gördü' diyor. 'Ona günlük içki içme ve ayyaş yollarının kafasında alarm zillerinin nasıl çaldığını anlattı ve partideki maskaralıkları kontrolden çıkmaya başladığını doğruladı.'

Oradan, çıkış, David'in çiftin çocuklarını kız kardeşinin evine götürdüğünü ve Victoria içkiyi bırakmazsa onlarla Miami'ye taşınmakla tehdit ettiğini iddia ediyor. İddia edilen kaynak şu sonuca varıyor: 'Victoria, kendisine yalvarırken ve ona gitmemesi için yalvarırken bir durumdaydı, ancak sakinleşmek için biraz alana ihtiyacı olduğunu ve ayılmak ve davranışları hakkında düşünmek için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.'

Dedikoducu Polis Hikayeyi 'tam bir saçmalık' diyerek reddeden Victoria'nın temsilcisi tarafından yayınladı. Makaleyle ilgili hiçbir şey eklenmediğinden, hemfikir olmaya meyilliyiz. Moda Haftası'ndaki büyük basında yer almasına rağmen, Victoria'nın 'höpürdüğü' veya 'tökezlediği' hiçbir kayıt yok. Ayrıca, derginin 'kaynağı' hem Moda Haftası'nda hem de tüm 'Miami'ye taşınmak' tehdidinin meydana geldiği Beckhams'ın evinde olmayı nasıl başardı?

Tabloid’in hikayesi çok ilginç bir pembe dizi yazısına benziyor, ancak gerçek bununla çelişiyor. Bu hafta, David, kendisinin ve Victoria'nın gülümsediği bir fotoğrafını yayınladı Andy Warhol'u kutlayan bir etkinlikte. David'in fotoğrafta elinde bir de içki var. Eski futbol yıldızı çaresizce karısının içki içmesini engellemeye çalışıyorsa, onunla bir etkinlikte içki içmesi pek olası değildir.

Hat John Cena Kinder?

David ayrıca Moda Haftası'nın ortasında bir fotoğraf yayınladı. - sözde tüm bu sahte çatışma gerçekleştiğinde - kendisinin ve çocuklarının Victoria olaylarından birinde Victoria'yı desteklemesi. David, 'Bu öğleden sonra anneye çok sevgiler' dedi. 'Tebrikler, her zamanki gibi gurur duyuyoruz.' Bunlar, karısını terk edip çocuklarını da yanına alma eşiğinde olan birinin sözleri değil.

Bu ilk bile değil KB David'in çocukları alıp Miami'ye gitmesiyle ilgili bu sahte anlatıyı zorlamaya çalıştı. Dedikoducu Polis hakkında son derece benzer bir yazı kırdı Victoria velayet savaşına hazırlanıyor Ağustosda. Şubat 2018'de bile tabloid, David ve Victoria kendini Miami'ye yerleştirdiği için 'ayrı yaşıyorlardı' . Dergi, gerçekle ilgilenmeden Beckham'lar hakkında kurgusal hikayeler yaymaya devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.